Produkty reklamowe

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl
Magdalena Oleszko

Magdalena Oleszko

Kierownik sprzedaży
m.oleszko@trojmiasto.pl
58 321 95 12
Justyna Bajger

Justyna Bajger

Manager sprzedaży
j.bajger@trojmiasto.pl
58 321 95 61
Monika Kopycińska

Monika Kopycińska

Manager sprzedaży
m.kopycinska@trojmiasto.pl
58 321 95 42
Anna Kwiatkowska

Anna Kwiatkowska

Menedżer sprzedaży
a.kwiatkowska@trojmiasto.pl
58 321 95 35
Michał Dolny

Michał Dolny

Manager ds. kampanii banerowych
m.dolny@trojmiasto.pl
58 321 95 14
Dorota Kotarska

Dorota Kotarska

Menedżer ds. kluczowych klientów
d.kotarska@trojmiasto.pl
58 321 95 68
Aneta Cedrowska

Aneta Cedrowska

Manager ds. kluczowych klientów
a.cedrowska@trojmiasto.pl
58 321 95 60
Wioletta Zielińska

Wioletta Zielińska

Manager ds. kluczowych klientów
w.zielinska@trojmiasto.pl
58 321 95 59
Barbara Wiśniewska

Barbara Wiśniewska

Manager ds. kluczowych klientów
b.wisniewska@trojmiasto.pl
58 321 95 24
Wojciech Cierlica

Wojciech Cierlica

Manager ds. reklamy
w.cierlica@trojmiasto.pl
58 321 95 70
Katarzyna Przyborowicz

Katarzyna Przyborowicz

Traffic specialist
k.przyborowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 79
Joanna Jurzysta

Joanna Jurzysta

Koordynator wsparcia sprzedaży
j.jurzysta@trojmiasto.pl
58 321 95 41
Karolina Grzenkowicz

Karolina Grzenkowicz

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
k.grzenkowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 09
Diana Murawiec

Diana Murawiec

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
d.murawiec@trojmiasto.pl
58 321 95 31

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

ul. Jana Heweliusza 18
80-890 Gdańsk

NIP583‌-‌30‌-‌12‌-‌490
REGON220563678
KRS0‌0‌0‌0‌3‌0‌0‌0‌0‌2

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl