Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz

Marta Apanowicz

Dyrektor sprzedaży
m.apanowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 11

Magdalena Oleszko

Kierownik ds. wsparcia sprzedaży
m.oleszko@trojmiasto.pl
58 321 95 12

Michał Dolny

Manager ds. kampanii banerowych
m.dolny@trojmiasto.pl
58 321 95 14

Aneta Cedrowska

Manager ds. kluczowych klientów
a.cedrowska@trojmiasto.pl
58 321 95 60

Barbara Wiśniewska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
b.wisniewska@trojmiasto.pl
58 321 95 24

Wioletta Zielińska

Manager ds. kluczowych klientów
w.zielinska@trojmiasto.pl
58 321 95 59

Monika Kopycińska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
m.kopycinska@trojmiasto.pl
58 321 95 42

Anna Kwiatkowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
a.kwiatkowska@trojmiasto.pl
58 321 95 35

Justyna Bajger

Starszy specjalista ds. sprzedaży
j.bajger@trojmiasto.pl
58 321 95 61

Anna Bućko

Specjalista ds. sprzedaży
a.bucko@trojmiasto.pl
58 321 95 08

Katarzyna Przyborowicz

Traffic specialist
k.przyborowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 79

Kamila Sekulska

Specjalista ds. sprzedaży
k.sekulska@trojmiasto.pl
58 321 95 85

Katarzyna Sokołowska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
k.sokolowska@trojmiasto.pl
58 321 95 68

Joanna Jurzysta

Konsultant ds. aktualizacji
j.jurzysta@trojmiasto.pl
58 321 95 41

Magdalena Wójcik

Konsultant ds. aktualizacji
m.wojcik@trojmiasto.pl
58 321 95 09

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

ul. Jana Heweliusza 18
80-890 Gdańsk

NIP583‌-‌30‌-‌12‌-‌490
REGON220563678
KRS0‌0‌0‌0‌3‌0‌0‌0‌0‌2

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz