Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl
Marta Apanowicz

Marta Apanowicz

Dyrektor sprzedaży
m.apanowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 11
Magdalena Oleszko

Magdalena Oleszko

Kierownik ds. wsparcia sprzedaży
m.oleszko@trojmiasto.pl
58 321 95 12
Michał Dolny

Michał Dolny

Manager ds. kampanii banerowych
m.dolny@trojmiasto.pl
58 321 95 14
Aneta Cedrowska

Aneta Cedrowska

Manager ds. kluczowych klientów
a.cedrowska@trojmiasto.pl
58 321 95 60
Barbara Wiśniewska

Barbara Wiśniewska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
b.wisniewska@trojmiasto.pl
58 321 95 24
Wioletta Zielińska

Wioletta Zielińska

Manager ds. kluczowych klientów
w.zielinska@trojmiasto.pl
58 321 95 59
Monika Kopycińska

Monika Kopycińska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
m.kopycinska@trojmiasto.pl
58 321 95 42
Anna Kwiatkowska

Anna Kwiatkowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży i reklamy
a.kwiatkowska@trojmiasto.pl
58 321 95 35
Justyna Bajger

Justyna Bajger

Starszy specjalista ds. sprzedaży
j.bajger@trojmiasto.pl
58 321 95 61
Wojciech Cierlica

Wojciech Cierlica

Manager ds. kluczowych klientów
w.cierlica@trojmiasto.pl
58 321 95 70
Katarzyna Przyborowicz

Katarzyna Przyborowicz

Traffic specialist
k.przyborowicz@trojmiasto.pl
58 321 95 79
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
k.sokolowska@trojmiasto.pl
58 321 95 68
Joanna Jurzysta

Joanna Jurzysta

Konsultant ds. aktualizacji
j.jurzysta@trojmiasto.pl
58 321 95 41

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.

ul. Jana Heweliusza 18
80-890 Gdańsk

NIP583‌-‌30‌-‌12‌-‌490
REGON220563678
KRS0‌0‌0‌0‌3‌0‌0‌0‌0‌2

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl