Reklama banerowa

Serwis Nieruchomości

Strona główna oraz działy: Wiadomości i Inwestycje Najważniejsze informacje z trójmiejskiego rynku nieruchomości, obszerna baza mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, prezentacje lokalnych inwestycji i firm budowlanych. Porady ekspertów. Do ciągłego wzrostu popularności tego serwisu przyczyniają się ciekawe narzędzia dostępne na stronie: mapa inwestycji mieszkaniowych, barometr cenowy, wyszukiwarka ofert czy kalkulator cenowy, które szybko i sprawnie pozwalają przejrzeć zasoby serwisu. Polecamy serwis jako źródło dotarcia do potencjalnych klientów firm deweloperskich, agencji nieruchomości, szeroko pojętej branży budowlanej, remontowej i wyposażenia wnętrz.

DA
C
C
C
DA3
F2
G2

Nieruchomości - dział: Ogłoszenia

Na stronach z ofertami zamieszczonymi na podstronach Serwisu Dom w sprzedaży oferujemy emisję banerów reklamowych w dwóch formatach:

DA
F2
G2

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl