Produkty reklamowe

Reklama banerowa

Serwis Rozrywka, Kulinaria i Kino

Serwis Rozrywka:


Serwis dostarcza informacji o nowych inicjatywach rozrywkowych, prezentuje zespoły muzyczne, kluby, puby, dyskoteki, kawiarnie, restauracje. Z serwisu korzysta głównie młode pokolenie, które za pomocą wyszukiwarki szybko znajduje informacje o koncertach, recitalach, widowiskach artystycznych, festiwalach, imprezach masowych. W serwisie prowadzony jest ranking miejsc – czytelnicy mają możliwość dodania własnej oceny imprezy czy miejsca na rozrywkowej mapie Trójmiasta. W tym serwisie najbardziej skuteczna jest reklama dotycząca dużych imprez rozrywkowych, ale też małych przedsięwzięć klubowych. Powierzchnie reklamowe serwisu Rozrywka są idealnym miejscem do zagospodarowania przez branżę muzyczną, filmową, eventową, gastronomiczną, czy promocję działalności klubów i dyskotek.


Serwis Kino:


Aktualny repertuar trójmiejskich kin i wyszukiwarka uwzględniająca wszystkie kryteria wyboru. Można w nim znaleźć praktyczne informacje dotyczące seansów i poszczególnych obiektów kinowych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Prezentacje filmów i nowości rynkowych a także możliwość dodawania oceny do poszczególnych produkcji zyskują uznanie wśród stałych bywalców kin. Ze względu na dużą odwiedzalność serwisu, proponujemy reklamę w tym miejscu wszystkim, którzy chcą dotrzeć do szerokiego przedziału użytkowników. Od najmłodszych do starszych miłośników kina.

DA
DA
DA
C
C
C
C
C
C
C
C
C
DA3
DA3
DA3
F2
F2
F2

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1500 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl