Produkty reklamowe

Reklama banerowa

Serwis Wybory

Serwis Wybory 2024 to miejsce, gdzie znajdować się będą wszelkie informacje dotyczące wyborów samorządowych w 2024 r. Na jego stronach znajdą Państwo pełne listy kandydatów, spis lokali wyborczych w Trójmieście oraz bieżące informacje z przebiegu wyborów. To najlepsze miejsce, by z informacją o partii lub konkretnym kandydacie trafić do grupy osób biorących czynny udział w wyborach.


Każda z emisji odbywa się jednocześnie na stronie głównej i podstronach serwisu w wersji desktopowej, oraz na wersji mobilnej i obejmuje rotację trzech banerów w tym samym czasie.


Dodatkową formą reklamy jest też Artykuł Sponsorowany, emitowany na Stronie Głównej portalu, w sekcji Wybory. Po upływie doby artykuł będzie wyświetlany na stronach Serwisu Wybory. Koszt 3600 zł netto/1 dzień emisji.


 


 


 

C-BOX
C-BOX
C-BOX
DA3
DA3
F2
F2
F2

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1500 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl