Produkty reklamowe

Reklama banerowa

Serwis Zdjęcia i Kalendarz imprez

Serwis Zdjęcia 


Serwis Zdjęcia składa się z bogatego zbioru fotografii pochodzących z zasobów naszych fotoreporterów, ale również zdjęć wykonanych przez czytelników. Cieszy się popularnością również ze względu na przejrzysty układ treści, łatwość dotarcia oraz wygodną wyszukiwarkę. Różnorodna tematyka sprawia, że powierzchnie reklamowe sprawdzą się do wszystkich produktów i usług. Na Serwisie Zdjecia jest emitowany baner MaxiA.


 


Kalendarz imprez 


Kalendarz imprez to aktualna baza wydarzeń w Trójmieście. Koncerty, spektakle, wystawy, targi czy imprezy sportowe - wszystkie daty najważniejszych imprez w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zebrane w jednym miejscu. Z Kalendarza imprez korzystają użytkownicy zainteresowani kulturalnym, sportowym czy biznesowym życiem regionu. Intuicyjna wyszukiwarka ułatwia korzystanie z listy. Przestrzeń idealna na reklamę banerową z branży rozrywkowej, muzycznej, filmowej, eventowej, gastronomicznej, a nawet dziecięcej oraz sportowej. 


 

DA4
DA5
MAXIA
MAXIA
WI

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1500 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl