Firmy z Trójmiasta - opcje dodatkowe

Pozycjonowanie w katalogu firm

od 151 zł
+ VAT / rok

Chcesz by Twoja firma wyświetlała się wyżej? Zamów pierwszą wolną pozycję w pożądanej kategorii! W kolejnym roku będziesz miał pierwszeństwo jej przedłużenia, a gdy zwolni się wyższa pozycja powiadomimy Cię.

Pakiety zdjęć do prezentacji

Masz więcej ciekawych zdjęć a wykorzystałeś już cały limit w pakiecie? Zamów dodatkowe miejsce i pochwal się bogatą ofertą.

Pakiet 10 zdjęć
100 zł
+ VAT / rok
Pakiet 20 zdjęć
200 zł
+ VAT / rok

Utrzymanie filmu przy prezentacji

200 zł
+ VAT / rok

Jeśli masz ciekawy film reklamowy, ale korzystasz z pakietu rozszerzonego, możesz dodatkowo zamówić opcję utrzymania wideo. Pokaż się z najlepszej strony!

Pozycjonowanie po słowach kluczowych

od 50 zł
+ VAT / 6m-cy

A może chcesz pokazać się wyżej po danym słowie? Szukanie konkretnych usług przez wyszukiwarkę to drugi sposób naszych użytkowników na znalezienie firm w serwisie. Dla Twojej firmy to szansa na pojawienie się wśród pięciu najlepszych wyników. Zamów gwarancję pozycji na hasło Twojego najlepszego produktu lub usługi!

Dodatkowe słowa kluczowe w ramach prezentacji

100 zł
+ VAT

Więcej tagów to większe prawdopodobieństwo wyświetlenia przez użytkownika. Zamów dodatkowe miejsce na słowa kluczowe, by żadna informacja o Twoich usługach nie ominęła naszych użytkowników.

Dodatkowe kategorie przy prezentacji

100 zł
+ VAT / rok

Masz bogatą ofertę produktów lub usług? 3, 4 a nawet 5 kategorii działalności Twojej firmy to nadal za mało? Nie musisz się ograniczać! Zamów dodatkową kategorię, niech Twoja firma pojawia się wszędzie tam gdzie szukają jej potencjalni klienci.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz