Firmy z Trójmiasta - opcje dodatkowe

Pozycjonowanie w katalogu firm

od 151 zł
+ VAT / rok
Zamów ofertę

Chcesz by Twoja firma wyświetlała się wyżej? Zamów pierwszą wolną pozycję w pożądanej kategorii! W kolejnym roku będziesz miał pierwszeństwo jej przedłużenia, a gdy zwolni się wyższa pozycja powiadomimy Cię.

Dodatkowe słowa kluczowe w ramach prezentacji

100 zł
+ VAT
Zamów ofertę

Więcej tagów to większe prawdopodobieństwo wyświetlenia przez użytkownika. Zamów dodatkowe miejsce na słowa kluczowe, by żadna informacja o Twoich usługach nie ominęła naszych użytkowników.

Dodatkowe kategorie przy prezentacji

100 zł
+ VAT / rok
Zamów ofertę

Masz bogatą ofertę produktów lub usług? 3, 4 a nawet 5 kategorii działalności Twojej firmy to nadal za mało? Nie musisz się ograniczać! Zamów dodatkową kategorię, niech Twoja firma pojawia się wszędzie tam gdzie szukają jej potencjalni klienci.

Pozycjonowanie po słowach kluczowych

od 50 zł
+ VAT / 6m-cy
Zamów ofertę

A może chcesz pokazać się wyżej po danym słowie? Szukanie konkretnych usług przez wyszukiwarkę to drugi sposób naszych użytkowników na znalezienie firm w serwisie. Dla Twojej firmy to szansa na pojawienie się wśród pięciu najlepszych wyników. Zamów gwarancję pozycji na hasło Twojego najlepszego produktu lub usługi!

W celu zapewnienia naszym Klientom optymalnych korzyści wynikających z pozycjonowania, oferujemy pięć pierwszych pozycji gwarantowanych na okres 6 miesięcy w systemie rotacyjnym.

Rotacja polega na przejściu firmy (po 6 miesiącach gwarantowanej emisji): z pozycji nr 5 na pozycję nr 4, z pozycji nr 4 na pozycję nr 3, z pozycji nr 3 na nr 2 itd. Jeśli pozycja nr 5 jest już zajęta przez nową firmę z listy oczekujących- firma z pozycji nr 1 trafia do kolejki firm oczekujących.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl