• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

TOP of the TOP Sopot Festival 2022

 • wtorek - czwartek, 16 - 18 sierpnia 2022, godz. 19:30
 • Lokalizacja
 • Bilety
  115 - 800
  Kup bilet

Muzyka, energia, konkursowe emocje i wielki jubileusz stacji TVN - Top of the Top Sopot Festival startuje już 16 sierpnia!

16 sierpnia 2022 w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczyna się największe muzyczne wydarzenie telewizyjne w Polsce - Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa 3 dni i tradycyjnie będzie transmitowana w całości przez stację TVN. Na scenie wystąpi kilkadziesiąt największych Gwiazd polskiej sceny muzycznej.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


16.08 #YOU ARE THE CHAMPIONS

Najlepsza publiczność wymaga największych gwiazd. Dlatego pierwszego dnia festiwalu zapraszamy na koncert #YOU ARE THE CHAMPIONS. W tym koncercie publiczność odegra wyjątkową rolę. Jaką...? Widzimy się w Operze Leśnej.

17.08 #I DANCE #TOP OF THE TOP CHALLENGE

Drugi dzień imprezy to tradycyjnie wielkie święto muzyki i tańca na deskach Opery Leśnej. Największe hity polskiej muzyki rozrywkowej porwą do tańca zarówno publiczność zgromadzoną przed sceną, jak i widzów przed telewizorami. Tego dnia odbędzie się również konkurs #Top of the Top Challenge o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. W konkursie wystąpią artyści, którzy w ciągu ostatniego roku opublikowali nowe utwory w internecie i stacjach radiowych.

18.08
25 lat z Wami - koncert urodzinowy TVN


Zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert poświęcony 25-leciu czołowej stacji telewizyjnej w Polsce - TVN. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpi plejada Gwiazd polskiej sceny muzycznej, a wieczór poprowadzą największe osobowości stacji TVN.

Producentem wydarzenia jest firma Festival Group.
Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.
Regulamin: http://topofthetop.pl/#regulaminy

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.
Kup bilet
lip 2

sobota

bilety 349  zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.