stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Color Run HERO Tour (7 opinii)

The Color Run to globalny fenomen, który uszczęśliwia ludzi w ponad 40 krajach na świecie. 21 września kolorowy bieg na 5 kilometrów zawita do Gdańska, a trasa zlokalizowana będzie na terenie ERGO ARENY.

Bieg bez pomiaru czasu, dla każdego, niezależnie od kondycji fizycznej i wieku. Jedynie co się liczy to dobra zabawa i ilość kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę! Bo w szczęśliwym i zdrowym ciele - zdrowy duch! Otwarcie bram już o 10:30.

Na 5-kilometrowej trasie The Color Run znajdziecie kilka stacji z kolorami, pianę i dmuchane przeszkody. Wszystko po to, by bawić się jak najlepiej! Za linią mety na każdego czekać będzie wyjątkowy medal z jednorożcem i pełna pozytywnej energii strefa festiwalowa.

Mottem biegaczy The Color Run w tym roku jest hasło "Odkryj w sobie bohatera". Organizatorzy zachęcają do pomagania innym, przypominając, że każdy dobry uczynek to nieoceniona pomoc dla najbardziej potrzebujących.

"Zawsze bliskie są nam inicjatywy, w ramach których aktywność fizyczną łączy się z wyższym celem. Współorganizując pierwszy w historii Gdańska The Color Run zespół ERGO ARENY dołącza do globalnej rodziny kolorowych biegaczy, wspierając tym samym podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, Fundacji Ja Też oraz Mikołaja Janeczko." - mówi Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY, współorganizatora gdańskiego The Color Run.Już 21 września The Color Run po raz pierwszy w historii zawita do Gdańska. Trasa biegu zlokalizowana będzie na terenie obiektu ERGO ARENA.

Więcej informacji, zapisy: https://thecolorrun.pl/pl/locations/gdansk/
www.facebook.com/TheColorRunPoland
www.instagram.com/thecolorrunpoland/

Przeczytaj także

Opinie (7) 1 zablokowana

 • Lekarz Pulmonolog...

  Płacić 100 złotych za bieg, a później (nawet za kilka - kilkanaście lat) zapłacić za wizytę u lekarza pulmonologa kwotę dwu lub trzy razy droższą. Szkoda tylko tych małych dzieci, które muszą wdychać zamiast jodu na plaży chemię.

  • 1 2

 • "Zdrowe ciało"

  "Bo w szczęśliwym i zdrowym ciele - zdrowy duch!" Zdrowym ciele po takiej ilości pyłu?

  • 1 1

 • Sabi (1)

  Już się marudy odezwały. Kto Wam każe? Chcecie to wdychajcie dym tytoniowy, spalinowy lub jakikolwiek inny. Ta impreza jest dla ludzi z uśmiechem i cieszę się, że takie zrzędy będą ją omijać z daleka.

  • 3 3

  • Ja tam jednak wolę tradycyjne biegi, poza tym cena jak za taki event jest moim zdaniem za duża. W tamtym roku Sopot organizowała podobny bieg, gdzie pakiety były już od 69 zł, a w Gdyni nawet od 39. Oczywiści nikt wam nie zabroni brać w tym konkretnym biegu udział, ale jak dla mnie to strata pieniędzy.

   • 1 1

 • Kolorowy bieg...? Mam nadzieje, ze nie tęczowy....do ....

  • 1 2

 • To nie jest pierwszy color run

  Już w 2015 roku Trójmiasto pl promowało color run politechniki gdańskiej. Podajcie błędne informacje.

  • 2 0

 • Tak głośno że po całym osiedlu niesie.

  nie fajne

  • 0 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020
24.01 g.16.00
Ślęza Wrocław
typuj! bez publiczności
24.01 g.16.00
typuj! bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz
24.01 g.18.00
Tauron Podhale Nowy Targ
typuj! bez publiczności
25.01 g.17.30
Zastal Enea BC Zielona Góra
typuj! bez publiczności
28.01 g.17.30
MKS Dąbrowa Górnicza
typuj! bez publiczności
23.01 g.20.00
83:92 bez publiczności
Legia Warszawa
23.01 g.17.30
Stal Nysa
0:3 bez publiczności
22.01 g.19.30
80:70 bez publiczności
HydroTruck Radom
22.01 g.19.00
ZVVZ USK PRAGA
80:67 bez publiczności
21.01 g.16.00
Fenerbahce Stambuł
88:57 bez publiczności