• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Czterej sprawcy pobicia w Oliwie wyłapani

bra
23 sierpnia 2023, godz. 12:30 
Opinie (179)
Jeden ze sprawców pobicia w Oliwie. Pozostała trójka również jest już w rękach policji. Jeden ze sprawców pobicia w Oliwie. Pozostała trójka również jest już w rękach policji.

Czterej mężczyźni najpierw zaatakowali przypadkowego przechodnia, a - gdy w jego obronie stanął inny mężczyzna - również jego dotkliwie pobili, m.in. łamiąc mu żuchwę. W ciągu tygodnia policjanci wyłapali całą grupę, mimo że dwóch agresorów uciekło z miasta.W zeszłym tygodniu opisywaliśmy sprawę brutalnego pobicia na terenie Oliwy.

Stanął w obronie bitego i złamali mu żuchwę Stanął w obronie bitego i złamali mu żuchwę

Wychodząc z domu w nocy, czujesz się bezpiecznie?

Już wtedy policjanci pracujący nad sprawą mówili, że wyłapanie napastników jest tylko kwestią czasu.

I się nie mylili. Całą czwórkę złapano w ciągu tygodnia.

Do pobicia doszło w poniedziałek, 14 sierpnia, a następnego dnia wpłynęło zgłoszenie na policję.Film pokazuje początek awantury w Oliwie, która zakończyła się pobiciem.

Już w czwartek kryminalni zatrzymali dwie osoby odpowiadające za pobicie 35-latka. Mieszkańcy Gdańska w wieku 22 oraz 24 lat trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci dotarli też do pierwszego pokrzywdzonego i przyjęli od niego zawiadomienie.

Wyrzucili komórki i zaszyli się na działkachDzięki bardzo dobremu rozpoznaniu kryminalni szybko ustalili dane oraz adresy pozostałych sprawców, jednak ci najprawdopodobniej zorientowali się, że są poszukiwani.

Mężczyźni nie przebywali w swoich mieszkaniach, a w obawie przed zlokalizowaniem pozbyli się też swoich telefonów.

Pomimo to kryminalni już następnego dnia na terenie gminy Stężyca zatrzymali kolejnego sprawcę, który brał udział w pobiciu. Mężczyzna ukrywał się na terenie jednej z działek.

Ostatni ze sprawców wpadł w ręce kryminalnych we wtorek, mężczyzna również się ukrywał.

Sąd może zwiększyć karę o połowęCzterej zatrzymani sprawcy zostali doprowadzeni do prokuratury i usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet 3 lat więzienia. Jednak z uwagi na chuligański charakter czynu sąd może zwiększyć karę dodatkowo o połowę.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (179)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane