• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Stanął w obronie bitego i złamali mu żuchwę

szym
17 sierpnia 2023, godz. 12:30 
Opinie (263)

Do pobicia doszło kilka dni temu przy ul. Bażyńskiego. Film w mediach społecznościowych udostępniła żona poszkodowanego.

Kwestią czasu jest namierzenie agresorów, którzy w poniedziałek, 14.08.2023 r., pobili mężczyznę i zaatakowali przechodnia, który stanął w obronie ofiary. Do zdarzenia doszło ok. godz. 21, przy ul. Bażyńskiego 1Mapka w Gdańsku.Zdarzyło ci się stanąć w czyjejś obronie?

Sprawę nagłośniła żona mężczyzny, który wstawił się za atakowanym przez grupę młodych napastników poszkodowanym. Agresorzy kopali swoją ofiarę po głowie.

Pani Małgorzata, żona przechodnia, który chciał pomóc bitemu mężczyźnie, w rozmowie z portalem staraoliwa.pl opowiada, że gdy ten wstawił się za atakowanym, sam został napadnięty.

Do eskalacji wydarzeń doszło na skrzyżowaniu Bażyńskiego i Wita StwoszaMapka, gdzie mąż pani Małgorzaty został powalony na ziemię i kopany, również w okolice głowy. Bito go do tego stopnia, że złamano mu żuchwę.

Ostatecznie napastnicy uciekli spłoszeni przez przechodnia.Napastnicy wpadną w ręce policji. To kwestia czasuNad sprawą pracują już kryminalni. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że zatrzymanie napastników to kwestia czasu.

- We wtorek policjanci przyjęli zawiadomienie o pobiciu, do którego doszło dzień wcześniej na terenie dzielnicy Oliwa. Zgłaszający został zaatakowany i pobity przez kilku mężczyzn. Funkcjonariusze zajmują się tą sprawą, szczegółowo sprawdzają wszystkie zdobyte informacje, rozmawiają też z osobami mogącymi mieć informacje na temat zdarzenia oraz sprawców. Śledczy prowadzą dochodzenie w kierunku pobicia, aby jak najszybciej zatrzymać sprawców - potwierdza asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (263)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane