Fakty i opinie

stat

Dźwig staranował samochód osobowy w Sopocie


Po godz. 14, z góry przy sopockim cmentarzuzobacz na mapie Sopotu stoczył się dźwig i staranował samochód osobowy. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Poszkodowany został kierowca pojazdu osobowego. Droga jest już przejezdna.Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek po godz. 14 na ul. Malczewskiego w Sopocie. Po pochyłej, przycmentarnej drodze zaczął toczyć się dźwig, który zatrzymał się dopiero przy ul. Malczewskiego. Niestety, wcześniej uderzył w jadący w stronę Gdyni samochód osobowy. Jego kierowca odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala.Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że awarii uległy hamulce w dźwigu.

- Gdy maszyna toczyła się z góry, kierowca dźwigu miał używać klaksonu i krzyczeć, ostrzegając przechodniów. Obecnie wyjaśniamy wszelkie okoliczności zdarzenia - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Maszyna, która bezwładnie stoczyła się na samochód osobowy, pracowała na pobliskiej budowie.

Utrudnienia na drodze trwały 1,5 godziny.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (229)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.