Fakty i opinie

stat

Havlove. Kompleksowe osiedle w idealnej lokalizacji

Przy al. Vaclava Havla zobacz na mapie Gdańska, w doskonale rozwiniętej dzielnicy, za sprawą dewelopera Domesta, powstaje zupełnie nowe osiedle. To projekt stworzony z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi i każdej osoby, która ceni sobie wygodę codziennego życia w mieście.



Wszędzie blisko



Havlove to odpowiedź na potrzeby osób szukających miejsca do życia z pełną infrastrukturą, ceniących wygodne życie niedaleko centrum oraz bliskość terenów zielonych.

Najbliższe sąsiedztwo sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Naprzeciwko osiedla znajdują się leśne ścieżki, wieża widokowa Kozacza Góra zobacz na mapie Gdańska oraz rozległy plac zabaw. zobacz na mapie Gdańska Rekreacyjne przestrzenie wokół okolicznych zbiorników retencyjnych, to także miejsca przyjazne całym rodzinom. Amatorzy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią rozbudowane ścieżki rowerowe w okolicy.

Dzielnica, w której powstaje osiedle to rozwinięta część Gdańska z pełną infrastrukturą. Wokół powstającego osiedla znajdują się przychodnie lekarskie, apteki, sklepy, bankomat oraz poczta. Wygodę życia rodzinom z dziećmi zapewniają liczne punkty przedszkole i żłobki.

W pobliżu inwestycji znajduje się także przystanek tramwajowy z kilkoma liniami, jak również przystanki autobusowe, co ułatwia poruszanie się po całym Gdańsku.

Przestrzeń przyjazna rodzinie



Inwestycja Havlove to docelowo osiem czteropiętrowych budynków mieszkalnych oraz dwa budynki handlowo-usługowe. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli wszystko czego potrzebują w zasięgu ręki.

Budowa zostanie podzielona na dwa etapy, w pierwszym powstanie 138 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30,5 do 78,2 m kw. Deweloper Domesta wprowadził nową inwestycję do sprzedaży z początkiem czerwca.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zaprojektowano mieszkania z aneksem kuchennym oraz mieszkania z wydzieloną kuchnią. Standard i wygodę codziennego życia podwyższą cichobieżne windy, hale garażowe oraz monitoring.

Sport, wypoczynek, zabawa



Havlove to popisowy projekt pod względem bogatych przestrzeni wspólnych. Przyszli mieszkańcy swoje sportowe umiejętności będą mogli rozwijać na nowoczesnych boiskach wielofunkcyjnych oraz rekreacyjnej ściance wspinaczkowej. Dodatkowo nie zabraknie tu bogato wyposażonych placów zabaw z miękką, bezpieczną nawierzchnią. Powstanie m.in. duży, innowacyjny domek pełen niespodzianek oraz tradycyjne atrakcje, takie jak: piaskownica, równoważnia oraz bujaki.

Rodzice zyskają dodatkową przestrzeń dzięki Krainie Domeściaka, czyli wewnętrznej sali zabaw dla dzieci oraz sali fitness, na której będą mogli realizować swój plan treningowy.

Wewnętrzne przestrzenie rekreacyjne zostaną ogrodzone i wypełnione bogatą roślinnością wśród, której powstaną alejki spacerowe i ławki.

Więcej informacji na temat oferty na stronie dewelopera

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (123)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.