Fakty i opinie

stat

Już niedługo otwarcie Multikina

Sąsiad Opery Bałtyckiej - rosnące w zawrotnym tempie Multikino - już w listopadzie rozpoczyna swą działalność. To pierwszy tego typu obiekt w Gdańsku, obliczony na 2810 miejsc. W największej sali będzie można wygodnie rozsiąść się w jednym z 499 foteli, w najmniejszej wstawiono ich 193. 10 sal (każda klimatyzowana) pozwala zorganizować 50 projekcji każdego dnia. Wygodzie widzów posłuży też parking na 378 samochodów, bar z popcornem, kawiarnia i sklepik. Ceny biletów planowane są na 8-19 złotych.

Multikino powstało w 1995 roku, jako joint venture pomiędzy UCI i ITI. Spółka buduje i zarządza siecią multipleksów w Polsce. Jej twórcy wiedzą, co jest potrzebne polskim widzom: komfortowe, klimatyzowane sale, wygodne fotele, repertuar filmowy dla najbardziej wybrednych, a także dobre jedzenie i napoje. W tym samym czasie odbywają się projekcje różnych filmów, wybierasz to, na co masz ochotę: film akcji, melodramat, bajkę, horror, komedię i film science fiction.
Nowoczesne projektory, najwyższej jakości optyka, perfekcyjny system nagłośnienia, ergonomiczne fotele i klimatyzacja, kilkadziesiąt seansów dziennie, restauracje i bary - wszystko to ma swoich zwolenników, ale też gorących przeciwników.

Do której grupy Ty należysz?

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.