Fakty i opinie

Na rowerach po... obrączki. Rowerowy ślub w Gdańsku

Luiza i Tomek w drogę do ratusza, wyruszyli tak, jak lubią najbardziej, czyli na rowerach. Młodej parze życzymy sto lat wspólnego kręcenia!
Luiza i Tomek w drogę do ratusza, wyruszyli tak, jak lubią najbardziej, czyli na rowerach. Młodej parze życzymy sto lat wspólnego kręcenia! fot. Łukasz Unterschuetz/trojmiasto.pl

Wyjątkowy peleton przejechał w piątek z Żabianki do Nowego Ratusza w Gdańsku. Luiza i Tomek do ślubu postanowili pojechać rowerami. Ubrani w ślubne stroje stanowili czoło ślubnej wycieczki, w której jechali ich przyjaciele z rowerowych szlaków.Jak wygladał twój ślub?

był klasyczny, ale piękny 23%
dośc zwykły, niczym się nie wyróżniał 16%
był oryginalny, jak ten Luizy i Tomka 4%
ślub jeszcze jest przede mną 57%
zakończona Łącznie głosów: 1415
- Całe życie spędzamy na rowerach. Jadąc do ślubu chcieliśmy zamanifestować nasz sposób na życie i to, jak ważną rolę odgrywa w nim rower oraz turystyka - podkreślała tuż przed ślubem panna młoda, Luiza Kawińska.

Tomasz Jaworowski i Luiza Kawińska znają się ponad sześć lat. Za sobą mają wiele rajdów i wycieczek rowerowych. Te 10 km, które pokonali z Żabianki do Gdańska, było wyjątkowe tylko dlatego, że nie jeździli jeszcze w takich strojach. Mimo upału, nie było po nich widać nawet śladu zmęczenia.

Towarzyszyli im przyjaciele z klubu PTTK "Bąbelki" i Trójmiejskiej Inicjatywy Rowerowej, wielu ubranych w kolarskie stroje. Peleton jechał oczywiście ścieżkami rowerowymi.

Jak na zagorzałych rowerzystów przystało, w podróż poślubną pojadą także rowerami, aż do Puszczy Noteckiej.

Opinie (150) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.