• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nie pozwolili mu ukraść alkoholu, to zasmrodził sklep

Ewa Palińska
15 grudnia 2023, godz. 07:00 
Opinie (102)
To ten mężczyzna najpierw chciał okraść sklep, a potem wrócił się zemścić. To ten mężczyzna najpierw chciał okraść sklep, a potem wrócił się zemścić.

Chciał ukraść ze sklepu dwie butelki alkoholu, ale czyn ten udaremniła mu ekspedientka. Niedoszły złodziej tak się zdenerwował, że najpierw naubliżał kobiecie, a później wrócił i wlał do lokalu śmierdzącą substancję, przez co obecnie sprzedaż w zaatakowanym Bimbeer Shop w Brzeźnie prowadzona jest wyłącznie przez okno.Sklep Bimbeer w Brzeźnie otwarto w 2020 r. roku w pasażu handlowym przy ul. Gałczyńskiego. Jego właścicielem jest Piotr Zeszutek, rugbista Ogniwa Sopot i kapitan reprezentacji Polski.Ekspedientka udaremniła kradzieżCzy ukradłe(a)ś kiedyś coś ze sklepu?

Być może ten fakt motywuje złodziejaszków do tego, aby ze sportowym wręcz zacięciem przywłaszczyć sobie znajdujący się tam towar, a później niepostrzeżenie dać nogę. Taki plan miał bez wątpienia mężczyzna, który w czwartek, o godz. 9:32 wszedł do sklepu przy Gałczyńskiego 18Mapka, zabrał dwie butelki whisky Auchentoshan American Oak i wybiegł. Nie wziął jednak pod uwagę tego, że duch sportowej rywalizacji drzemie nie tylko we właścicielu sklepu, ale i w personelu.

- Nasza dzielna Justyna złapała gościa, wyrwała butelki, za co została mocno zbluzgana - dowiadujemy się z Raportu Trojmiasto.pl.
09:59 14 GRUDNIA 23

Złodziej i wandal na Brzeźnie! (29 opinii)

Kojarzy ktoś tego "przyjemniaczka"? Jeżeli tak, zgłoście się przez fb lub instagrama do sklepu Bimbeer lub bezpośrednio na policję-sprawa została zgłoszona
Kojarzy ktoś tego "przyjemniaczka"? Jeżeli tak, zgłoście się przez fb lub instagrama do sklepu Bimbeer lub bezpośrednio na policję-sprawa została zgłoszona


Śmierdząca zemsta niedoszłego złodziejaNiestety, okazało się, że złodziej nie pogodził się z porażką i zdecydował się ukarać krewką sprzedawczynię za jej heroizm w paskudny sposób.

- Gość wrócił i popsikał czymś brązowym w sklepie - informuje zespół Bimbeer Shopu na Facebooku. - Bardzo śmierdzi, więc dziś sprzedaż tylko przez okno.

Materiał archiwalny z 2021 r.

Przed dwoma laty sklep informował w mediach społecznościowych o kradzieży alkoholu i papierosów. Sprawca zdążył uciecPolicja otrzymała zgłoszenie, ale zawiadomienia nikt nie złożyłPolicja potwierdza, że w Brzeźnie doszło do zdarzenia, o jakim poinformował Bimbeer Shop. Podkreśla jednak, że zawiadomienia dotychczas nie złożono.

- Tuż przed godz. 10 policjanci z komisariatu w Nowym Porcie odebrali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy Brzeźno doszło do rozpylenia najprawdopodobniej gazu pieprzowego - informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku. - Policjanci pojechali na miejsce i podczas rozmowy ze zgłaszającą ustalili, że do sklepu przyszedł mężczyzna, który wcześniej próbował ukraść alkohol i prysnął gazem. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze sprawdzili pobliski teren i udzielili kobiecie informacji o przysługujących prawach. Dotychczas nikt nie złożył zawiadomienia w tej sprawie.

Miejsce, które upodobali sobie złodzieje - sprinterzyNie był to pierwszy raz, kiedy Bimber Shop za pośrednictwem mediów społecznościowych starał się zdemaskować złodzieja. Przed dwoma laty informowaliśmy o równie zuchwałej kradzieży - wówczas łupem sprintera, który wręcz wyfrunął ze sklepu, padły alkohol i papierosy o wartości 145,97 zł.

Nagrali złodzieja-sprintera. Nagrali złodzieja-sprintera. "Wyfrunął ze sklepu"

Miejsca

  • Bimbeer Sklep Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 18

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (102)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane