Fakty i opinie

stat

Nietypowa kolizja na obwodnicy. Samochód na dachu innego auta

Skutki wtorkowego karambolu na obwodnicy.
Skutki wtorkowego karambolu na obwodnicy. fot. Karol, czytelnik Trojmiasto.pl

We wtorek po godz. 16. na obwodnicy Trójmiasta przed zjazdem na Chwarzno i Witomino doszło do kolizji czterech samochodów. Jedno z nich na skutek uderzenia wpadło na dach auta jadącego za nim. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Korek w kierunku Gdyni w szczytowym momencie sięgał 9 km.Służby zgłoszenie o karambolu na obwodnicy otrzymały po godz. 16. Chwilę wcześniej pierwsze informacje o kolizji przekazali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Na miejscu okazało się, że na lewym pasie, tuż przed zjazdem na Witomino zderzyły się cztery samochody, którymi w sumie podróżowało 9 osób. Mogą one mówić o dużym szczęściu, bo nikomu nic się nie stało, a skutki kolizji wyglądały poważnie. Jedno z aut wpadło bowiem na dach samochodu jadącego za nim.

Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Korek w kulminacyjnym momencie sięgał do Owczarni i miał 9 km. Przejazd tego odcinka zabierał kierowcom nawet godzinę. Obecnie ruch w miejscu zdarzenia powoli wraca do normy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (156)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.