• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Obława po morderstwie pod Trójmiastem

Maciej Korolczuk
15 kwietnia 2024, godz. 09:40  Raport
Opinie (223)
Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyski, który może mieć związek z zabójstwem w miejscowości Jagatowo pod Gdańskiem. Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyski, który może mieć związek z zabójstwem w miejscowości Jagatowo pod Gdańskiem.

W niedzielę wieczorem w JagatowieMapka pod Gdańskiem doszło do zabójstwa. Od godzin wieczornych policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą. To 43-letni Rafał Zyska. Może przebywać na terenie powiatu gdańskiego.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


O zabójstwie w Jagatowie pod Trójmiastem jako pierwsi informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.

Pytana przez nas o to policja z Pruszcza Gdańskiego w niedzielę późnym wieczorem nie udzielała informacji na ten temat. Przyznała jednak, że w okolicy prowadzi swoje czynności.

20:42 14 KWIETNIA (aktualizacjaakt. 22:27)

Co się stało w Jagatowie? (45 opinii)

Podobno trwa jakaś obława

Trojmiasto.pl: Policja z Pruszcza Gdańskiego pytana przez nas o morderstwo w Jagatowie (pow. Pruszcz Gdański) nie udziela informacji. Jednocześnie informuje, że policjanci prowadzą w tej okolicy swoje czynności.
Podobno trwa jakaś obława

Trojmiasto.pl: Policja z Pruszcza Gdańskiego pytana przez nas o morderstwo w Jagatowie (pow. Pruszcz Gdański) nie udziela informacji. Jednocześnie informuje, że policjanci prowadzą w tej okolicy swoje czynności.


Więcej informacji przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Potwierdziła, że w miejscowości Jagatowo doszło do zabójstwa kobiety. Funkcjonariusze opublikowali też wizerunek 43-letniego Rafała Zyski, który może mieć związek ze sprawą.

- Policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w Gminie Pruszcz Gdański. 43-letni Rafał Zyska może przebywać na terenie powiatu gdańskiego - informuje sierż. sztab. Piotr Pawłowski z KWP w Gdańsku.

Psy tropiące szukają podejrzewanego o morderstwoZ uwagi na dobro prowadzonych działań policja nie udziela informacji dotyczących dokładnego rejonu poszukiwań. Wiadomo, że mężczyzny szukają kryminalni oraz policjanci pionu prewencji i przewodnicy z psami tropiącymi. Sprawdzane są też zapisy z kamer monitoringu.

Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny wskazanego na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 7424 222 lub pod numerem alarmowym 112.

Informację o poszukiwaniach przekazano też do innych jednostek w kraju.

Ponadto powstała specjalna skrzynka mailowa: poszukiwania.pruszcz@gd.policja.gov.pl, za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska, proszony jest o kontakt.

- Pomoc w ukrywaniu się sprawcy przestępstwa zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje Pawłowski.
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (223)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane