Fakty i opinie

stat

Obława policji w Górkach Zachodnich

Podczas zatrzymania policjant oddał strzał ostrzegawczy.
Podczas zatrzymania policjant oddał strzał ostrzegawczy. fot. Łukasz Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Policja musiała oddać strzały przy zatrzymaniu mężczyzny w Górkach Zachodnich podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Jego wspólnik jest poszukiwany.O akcji policji informowali nasi Czytelnicy w Raporcie po południu.

Czy ktoś wie co za obława przez policję. na Górkach Zachodnich? Nawet autobus zatrzymali i policja sprawdza kto jest w srodku


Policja potwierdza, że o godzinie 11:30 policjanci kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku na Stogach prowadzili czynności w związku z kradzieżą z włamaniem do domu jednorodzinnego, do której doszło dwa dni temu na terenie miasta.

- Podczas wykonywania czynności jeden z policjantów oddał strzał w powietrze. Nikt nie został ranny, nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci zatrzymali do tej sprawy na tę chwilę jedną osobę, a druga jest poszukiwana. Tożsamość poszukiwanej osoby jest policjantom znana. Z uwagi na dobro postępowania oraz możliwe kolejne zatrzymania nie możemy udzielić więcej informacji w tej sprawie - wyjaśnia Karina Kamińska, oficer prasowy KMP w Gdańsku.

Opinie (214) 24 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.