Fakty i opinie

stat

Opera Leśna ma nowe logo

Nowe logo Opery Leśnej...
Nowe logo Opery Leśnej... mat. prasowe

Wiemy już, jak będzie wyglądać nowe logo Opery Leśnej. Od czerwca - gdy zacznie się promocja remontowanego właśnie amfiteatru - nowe logo pojawi się na wszystkich materiałach promocyjnych.... i jego anglojęzyczna wersja.
... i jego anglojęzyczna wersja. mat. prasowe
W konkursie na nowe logo Opery Leśnej udział wzięło 53 studentów uczelni artystycznych z całego kraju. Ostatecznie wybrano pracę Dominiki Komowskiej z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

- Stworzone przez nią logo znajdzie się nie tylko na wszystkich materiałach promocyjnych. Jak tylko zakończy się remont amfiteatru, ustawimy je również w kilku miejscach na terenie Opery Leśnej, na pewno przy wejściu, ale też w jakimś z centralnych punktów amfiteatru - mówi Beata Majka, zastępca dyrektora Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

Czytaj więcej o remoncie Opery Leśnej

Logo przygotowano w dwóch wersjach: polskiej i anglojęzycznej. W tej drugiej Opera Leśna zamienia się w Forest Opera. - Taka nazwa była już wcześniej stosowana, więc nie jest to nic nowego. Chcieliśmy, aby logo było w dwóch wersjach językowych m.in. ze względu na stronę internetową opery, którą przygotowujemy. Ona też będzie w dwóch wersjach językowych - mówi Beata Majka.

Remont Opery Leśnej ma się zakończyć w czerwcu, na lipiec zapowiadane jest otwarcie amfiteatru.

Opinie (88) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.