• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Ostatnie dostępne mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park

1 marca 2024, godz. 09:00 
Ostatnia szansa na zakup mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park. Ostatnia szansa na zakup mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park.

To już ostatnia szansa na zakup mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park - kameralnej inwestycji z własnym parkiem. Jeśli szukasz lokalu o podwyższonym standardzie wykończenia, znajdującego się w spokojnej okolicy, a przy tym blisko sklepów i usług ułatwiających życie codzienne, to koniecznie zapoznaj się z ofertą dewelopera Domesta.Gdański deweloper Domesta wprowadził do sprzedaży mieszkania z ostatniego bloku realizowanego w ramach inwestycji Leszczynowy Park. Obecnie w ofercie znajduje się zaledwie 35 mieszkań - kilka z nich zostało już wstępnie zarezerwowanych. Wśród nich są zarówno mieszkania dwu-, trzy-, jak i czteropokojowe.

Dwupokojowe mieszkania • Przykładowe rzuty mieszkań dwupokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań dwupokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań dwupokojowych
Dwupokojowe mieszkania na osiedlu Leszczynowy Park mają powierzchnię od 39,52 m kw. do 47,97 m kw., a ich ceny rozpoczynają się już od 481 tys. zł.

- Mieszkania na parterze mają przynależne ogródki o powierzchni od 35,85 m kw. do 56,22 m kw., a wszystkie lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony - mówi Sandra Meller, specjalista ds. sprzedaży Domesta. I dodaje: - Starannie zaprojektowane układy mieszkań oferują idealną do wypoczynku strefę salonową, część z aneksem kuchennym, komfortowe sypialnie oraz przestronne łazienki z miejscem na wannę.

Trzypokojowe mieszkania • Przykładowe rzuty mieszkań trzypokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań trzypokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań trzypokojowych
- Metraż mieszkań trzypokojowych rozpoczyna się od 57,45 m kw., a kwoty oscylują w granicach od 597,5 tys. zł do 717 tys. zł - mówi Paweł Zabolewicz, kierownik działu sprzedaży Domesta. - Większość mieszkań trzypokojowych zlokalizowana jest w budynku nr 6, który został niedawno wprowadzony do sprzedaży i jest on ostatnim budynkiem realizowanym na tym osiedlu. Zakup mieszkania na tym etapie inwestycji gwarantuje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji osiedla, ponieważ części wspólne i całe zagospodarowanie terenu zostało zrealizowane.

Leszczynowy Park - galeria


Czteropokojowe mieszkania • Przykładowe rzuty mieszkań czteropokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań czteropokojowych
 • Przykładowe rzuty mieszkań czteropokojowych
W ofercie zostały ostatnie trzy czteropokojowe mieszkania. Jedno z nich wyróżnia się dużym ogrodem o powierzchni ponad 143 m kw., a pozostałe dwa mogą pochwalić się dwoma balkonami, w tym jednym o powierzchni ponad 12 m kw.

- Mieszkania na Osiedlu Leszczynowy Park wyróżniają się na rynku nie tylko funkcjonalnymi układami, ale też wysokim standardem wykończenia - wspomina Sandra Meller. - Dzięki bogato wyposażonemu placowi zabaw w części parkowej osiedla inwestycja chętnie wybierana jest przez rodziny z dziećmi. Tyrolka, kopiec do wspinaczki, trampoliny, zjeżdżalnie, hamaki to atrakcje, z których chętnie korzystają najmłodsi. Rodziny z dziećmi, które zamieszkują już trzy pierwsze budynki często chwalą lokalizację osiedla, która gwarantuje bliski dostęp do żłobka i przedszkola oraz szkół podstawowych.

Ostatnie gotowe mieszkania do odbioru • Rzuty mieszkań gotowych do odbioru
 • Rzuty mieszkań gotowych do odbioru
 • Rzuty mieszkań gotowych do odbioru
W ofercie znajdują się ostatnie trzy mieszkania gotowe do odbioru, znajdujące się w budynku nr 4. To doskonała i rzadka okazja, by móc obejrzeć mieszkanie z rynku pierwotnego przed jego zakupem. Warto skorzystać z tej możliwości i zapoznać się m.in. z podwyższonym standardem wykończenia wnętrz oferowanego przez Dewelopera Domesta.

Więcej o inwestycji Leszczynowy Park można dowiedzieć się ze strony internetowej Dewelopera.

Deweloper DomestaDomesta to trójmiejski deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wyróżnia się on terminowością - wszystkie inwestycje i osiedla mieszkaniowe są oddawane zgodnie z wyznaczonym terminem. Mieszkania od Domesty realizowane są w podwyższonym standardzie wykończenia - ściany wewnętrzne w mieszkaniach są po szpachlowaniu szpachlą gipsową oraz pomalowane farbą na biało. Dodatkowo deweloper prowadzi autorski program Gwarancja Plus, co oznacza, że rok po odbiorze mieszkania odbywa się bezpłatny, gwarancyjny przegląd mieszkań na każdej inwestycji.

Z pełną ofertę Dewelopera Domesta można zapoznać się na stronie internetowej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Najczęściej czytane