• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Piknik dla mieszkańców na murawie stadionu w Letnicy

MKo
16 maja 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (143)
Najnowszy artykuł na ten temat Czyszczą bursztynową elewację stadionu w Letnicy
W ubiegłym roku murawa została udostępniona w środku tygodnia, a mimo to akcja cieszyła się dużą popularnością. W tym roku odbędzie się ona w weekend, dlatego organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji. W ubiegłym roku murawa została udostępniona w środku tygodnia, a mimo to akcja cieszyła się dużą popularnością. W tym roku odbędzie się ona w weekend, dlatego organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.

W niedzielę, 4 czerwca, znów będzie można wejść na murawę Polsat Plus Areny GdańskMapka. Płyta stadionu w Letnicy zostanie udostępniona mieszkańcom w godz. 10-19. Wstęp wolny.Czy zamierzasz wybrać się na stadion, by skorzystać z murawy?

Murawa zostanie udostępniona mieszkańcom w niedzielę 4 czerwca. Murawa zostanie udostępniona mieszkańcom w niedzielę 4 czerwca.
Po raz pierwszy murawa na stadionie w Gdańsku została udostępniona mieszkańcom w ubiegłym roku między ostatnim meczem a koncertem Dawida Podsiadło.

Akcja, mimo że odbyła się w środku tygodnia, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wiele osób odwiedziło obiekt w Letnicy, by poleżeć na słońcu, pograć w piłkę lub po prostu spojrzeć na stadion z niecodziennej, piłkarskiej perspektywy.

W tym roku mieszkańcy będą mogli wejść na murawę w niedzielę, dlatego organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania.

- W zeszłym roku, ze względu na procesy rewitalizacji murawy, akcja odbyła się w środku tygodnia i mimo to cieszyła się dość dużą frekwencją. W tym roku, po uzgodnieniach z operatorem murawy firmą Trawnik Producent, udało się wybrać weekendowy termin. Liczymy na dobrą pogodę i podobną obecność mieszkańców - mówi Paweł Buczyński, prezes spółki Arena Gdańsk Operator, która na co dzień zarządza stadionem.
Płyta stadionu w Letnicy zostanie udostępniona mieszkańcom w godz. 10-19. Wstęp wolny (trzeba mieć płaskie obuwie).

Wejście na murawę będzie możliwe po ostatnim meczu w sezonie (i w ekstraklasie) piłkarzy Lechii. Przypomnijmy, że biało-zieloni pożegnają się z kibicami w Gdańsku i najwyższą klasą rozgrywkową sobotnim meczem z Legią Warszawa (godz. 20).

Masz trawę w ogrodzie? Oni pomogą ci o nią zadbać!

Tak wyglądała akcja w 2022 roku

MKo

Wydarzenia

Dzień Otwarty Murawy (15 opinii)

(15 opinii)
dni otwarte

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (143)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane