Fakty i opinie

stat

Skrzynki z piwem wysypały się z ciężarówki

Skrzynki z piwem wypadły z TIR-a na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej i Jabłoniowej w Gdańsku.Ok godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Jabłoniowej i Kartuskiej w Gdańsku z tira wypadł ładunek. Do rowu wpadło 200 skrzynek z piwem.Aktualizacja godz. 10.02. Policja informuje, że źle zabezpieczony ładunek poluzował się, kiedy kierowca pokonywał skrzyżowanie. Do rowu wpadło ok. 200 skrzynek z butelkowanym piwem. Nie ma jednak obaw, by na jezdni pozostało potłuczone szkło.

Nie ma już w tym miejscu utrudnień w ruchu. Kierowca był trzeźwy.

***


O godz. 9.30 na skrzyżowaniu ul. Jabłoniowej i Kartuskiej zobacz na mapie Gdańska wywrócił się tir przewożący piwo. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną ani jak wielkie utrudnienia są na drodze, bo skrzynki z piwem tarasują jezdnię.

- Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia. Funkcjonariusze już są w drodze - mówi podkom. Magdalena Michalewska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jak donoszą czytelnicy, kierowca tira, któremu najprawdopodobniej nic się nie stało, próbuje zebrać z jezdni ocalałe butelki z bursztynowym trunkiem, co utrudniają mu inni kierowcy, zatrzymujący się po "darmowe" piwo.

Opinie (216) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.