• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sprzątniemy bastiony - zapowiadają kandydaci na radnych Nowej Lewicy

ms
2 marca 2024, godz. 16:30 
Opinie (182)
Tak wyglądał w piątkowy wieczór zrewitalizowany niedawno teren przy opływie Motławy w Gdańsku. Tak wyglądał w piątkowy wieczór zrewitalizowany niedawno teren przy opływie Motławy w Gdańsku.

Walczący o mandaty gdańskich radnych kandydaci Nowej Lewicy zapowiedzieli, że w niedzielę posprzątają śmieci zalegające na terenie bastionów przy opływie Motławy.O problemach ze śmieciami wysypującymi się z koszy porozstawianych przy bastionach GertrudaMapkaŻubrMapka na Starym Przedmieściu pisaliśmy kilka dni temu w artykule Śmieci zabijają efekt "wow" na bastionach.

- Bastiony nad opływem Motławy stały się ofiarą własnego sukcesu. Wielu spacerujących generuje wiele śmieci, a śmietniki przesypują się, bo są zbyt rzadko opróżniane - pisaliśmy.
Tak w ubiegły weekend wyglądał teren zrewitalizowanego niedawno bastionu Żubr. Tak w ubiegły weekend wyglądał teren zrewitalizowanego niedawno bastionu Żubr.
To niestety nie tylko nasze spostrzeżenia. W sobotę rano do Raportu z Trójmiasta wpadła następująca informacja:

Po co tu cokolwiek tworzyć, skoro banda alkoholików co wieczór musi chlać w tym miejscu, a służby mają w d***e, aby zadbać o porządek. Jak tu przyjść z dzieckiem skoro wszędzie pełno szkła? Gdzie jest Straż Miejska?

Śmieci przy opływie Motławy (47 opinii)

Po co tu cokolwiek tworzyć skoro banda alkoholików co wieczór musi chlać w tym miejscu a służby mają w dupie aby zadbać o porządek. Jak tu przyjść z dzieckiem skoro wszędzie pełno szkła. Gdzie jest Straż Miejska ?
Po co tu cokolwiek tworzyć skoro banda alkoholików co wieczór musi chlać w tym miejscu a służby mają w dupie aby zadbać o porządek. Jak tu przyjść z dzieckiem skoro wszędzie pełno szkła. Gdzie jest Straż Miejska ?
Kandydaci na radych: My posprzątamyW sobotę po południu skontaktowali się z nami przedstawiciele Nowej Lewicy w Gdańsku. Jej członkowie ubiegają się o mandaty radnych z list komitetu wyborczego Wspólna Gdańska Droga 2050.

Wspólna Droga przedstawiła swoich kandydatów do Rady Miasta Gdańska Wspólna Droga przedstawiła swoich kandydatów do Rady Miasta Gdańska

- Zależy nam na tym, aby trwająca kampania wyborcza, poza naturalną rywalizacją polityczną, oparta była na działaniach pożytecznych dla nas wszystkich oraz Gdańska - poinformował Piotr Kaczmarek, sekretarz i szef sztabu wyborczego Nowej Lewicy w Gdańsku. - Dlatego jutro, wraz z kandydatami i kandydatkami Nowej Lewicy startującymi do Rady Miasta Gdańska, organizujemy akcję wspólnego sprzątania tego terenu. Spotykamy się w niedzielę, 3 marca o godzinie 11:15 pod Bastionem ŻubrMapka - zadeklarował.
ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (182)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane