• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Tak minął dzień z meczem FC Barcelona

ms, Patsz
30 lipca 2013 (artykuł sprzed 11 lat) 
aktualizacja: godz. 00:17 (31 lipca 2013)

Po emocjonującym meczu Lechia Gdańsk zremisowała z drużyną FC Barcelona 2:2. Przeprowadziliśmy relację na żywo z meczu, prosto z PGE Areny Gdańsk.Aktualizacja godz. 23:35. Piłkarze Barcelony opuścili stadion PGE Arena. Niebawem odlecą z Gdańska.

Ostatnie pożegnanie kibiców z piłkarzami drużyny FC Barcelona.Aktualizacja godz. 23:05 Na koniec meczu nad stadionem można było zobaczyć specjalnie przygotowany pokaz fajerwerków.

Kibice Lechii wychodzili ze stadionu w dobrych humorach. W udanym zakończeniu spotkania pomogły fajerwerki.Tak Gdańsk pożegnał piłkarzy Lechii i Barcelony.Aktualizacja godz. 22:50 Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Cały zapis relacji ze spotkania można znaleźć w serwisie sportowym.

Aktualizacja godz. 22:25 Kibice czekali na ten debiut. Na boisku pojawił się Neymar.

Aktualizacja godz. 22:05 Znowu remis. Bramkę ku uciesze kibiców Barcelony zdobywa Lionel Messi.

Aktualizacja godz. 22:00 Lechia prowadzi z Barceloną 2:1. W 50. minucie gola dla gdańskiej drużyny zdobył Piotr Grzelczak.

Aktualizacja godz. 21:40 Przerwa w spotkaniu. Na razie na PGE Arenie sporo emocji i dobra gra obydwu drużyn.

Aktualizacja, godz. 21:15 Już 1:1. Wszystkie szczegóły w relacji na żywo.

Aktualizacja godz. 21:10 W Gdańsku niespodzianka. Lechia prowadzi 1:0 z Barceloną, a my mamy dla was część artystyczną, która odbyła się po rozgrzewce obydwu drużyn.

Występy artystyczne przed meczem Lechia Gdańsk - FC Barcelona.Aktualizacja godz. 20:45 To już ostatnie przedmeczowe zdjęcie. Piłkarze rozpoczęli grę. Stadion wypełniony, wszyscy gotowi na wielkie emocje. Na relację zapraszamy do serwisu sportowego.
Piłkarze Bacy oglądający murawę i trybuny. Piłkarze Bacy oglądający murawę i trybuny.


Aktualizacja godz. 20:30 Obydwie drużyny już po rozgrzewce.

Piłkarze Lechii przy aplauzie fanów wybiegają na murawę, by rozgrzać się przed spotkaniem z drużyną FC BarcelonaAktualizacja godz. 20:20 Lechia już po rozgrzewce, stadion na razie zapełniony w niewielkiej części, ale czuć, że zbliżają się wielkie piłkarskie emocje.
Stadion wypełnia się kibicami. Żartują, że by utrudnić zadanie Barcelonie, będą mogli strzelać do dwóch bramek jednocześnie. Stadion wypełnia się kibicami. Żartują, że by utrudnić zadanie Barcelonie, będą mogli strzelać do dwóch bramek jednocześnie.


Aktualizacja godz. 20:10 Wygląda na to, że awaria została usunięta i kibice powoli wchodzą na stadion i zajmują miejsca. Razem organizatorzy spodziewają się ponad 30 tys. fanów, praktycznie w każdym wieku.
Dla najmłodszych fanów mecz Barcelony będzie niezapomnianym przeżyciem. Dla najmłodszych fanów mecz Barcelony będzie niezapomnianym przeżyciem.


Aktualizacja, godz. 19:45 Piłkarze FC Barcelona są już na stadionie PGE Arena. Tymczasem pod stadionem atmosfera robi się coraz bardziej nerwowa. - Padł system i są kłopoty z wejściem - informują nas czytelnicy oczekujący pod obiektem.
Kibice donoszą, że są problemy z wejściem na stadion. Kibice donoszą, że są problemy z wejściem na stadion.


Aktualizacja godz. 19:25 Pod stadionem można było zobaczyć sporą grupę kibiców Barcelony. Kibice informują nas, że by wejść na stadion trzeba czekać w ogromnych kolejkach.
Kibice FC Barcelona w oczekiwaniu na wejście na stadion. Kibice FC Barcelona w oczekiwaniu na wejście na stadion.


A tak jechali na stadion piłkarze Barcelony.

Przejazd piłkarzy FC Barcelona na stadion PGE Arena.Aktualizacja godz. 19:10 Kibice zmierzają na stadion. Dużo aut na ul. Marynarki Polskiej. Najwięcej fanów korzysta jednak z transportu oferowanego przez Szybką Kolej Miejską.
Kibice, by dojechać na stadion, najczęściej korzystają z usług SKM. Kibice, by dojechać na stadion, najczęściej korzystają z usług SKM.


Aktualizacja godz. 18:50 Bramy stadionu zostały otwarte, a cierpliwość zgromadzonych fanów nagrodzona.

Kibice gromadzą się pod stadionem PGE Arena od kilkudziesięciu minut.Aktualizacja godz. 18:25 Sporo kibiców gromadzi się już pod stadionem PGE Arena. Otwarcie bram zaplanowano na godz. 18:45. Tymczasem piłkarze katalońskiego klubu mają wyjechać z hotelu o godz. 19:30, by dotrzeć na obiekt piętnaście minut później.
Kibice będą mieli dwie godziny, by wejść na stadion i zająć swoje miejsca. Kibice będą mieli dwie godziny, by wejść na stadion i zająć swoje miejsca.


Aktualizacja godz. 17:20 Przypominamy, że w kasach Amber Expo prowadzona jest sprzedaż biletów na Super Mecz. Nabywać je można do 20:30. Zainteresowanie, póki co, umiarkowane.

Aktualizacja godz. 16:35 Koszulki kibiców Barcelony dowodzą, że oni także byli zaskoczeni odwołaniem meczu zaplanowanego na 20 lipca. Całe szczęście, że dziś ten mecz odbędzie się na pewno.
Koszulki przygotowane na mecz Lechia-Barcelona 20 lipca. Koszulki przygotowane na mecz Lechia-Barcelona 20 lipca.


Aktualizacja godz. 16:15 Kibice Barcelony napotkani przy dworcu głównym PKP w Gdańsku.
W Gdańsku widać coraz więcej kibiców Barcelony. Niektórzy z nich zbierają się już przy dworcu Gdańsk Główny, z którego będą mogli dotrzeć na stadion kolejkami SKM. W Gdańsku widać coraz więcej kibiców Barcelony. Niektórzy z nich zbierają się już przy dworcu Gdańsk Główny, z którego będą mogli dotrzeć na stadion kolejkami SKM.


Nie wiemy, czy motorniczy tego tramwaju, będzie dziś oglądał mecz z Barceloną na stadionie. Wiemy jednak komu będzie kibicował. Hej Lechia, gol!


Aktualizacja godz. 15:52 Nie wiemy czy któryś z zawodników Barcy jest melomanem i miłośnikiem łączenia elementów muzyki popularnej i klasycznej, ale jeśli tak, to mógłby motywować się do dobrej gry m.in. tym utworem.

Freddie Mercury i Montserrat Caballé śpiewają "Barcelonę".Aktualizacja godz. 15:35 Przypomnijmy, że do otwarcia bram stadionu PGE ARENA Gdańsk, które zaplanowano na godzinę 18:45, zostało nieco ponad 3 godziny. W kasach Amber Expo prowadzona jest sprzedaż biletów na Super Mecz. Kasy będą czynne od godziny 10:00 do 20:30.

Zawodnicy Dumy Katalonii cały czas przebywają w hotelu Gdańsk, z którego pojadą bezpośrednio na mecz.

Aktualizacja godz. 14:35 Fani Barcelony wciąż czekają na swoich idoli przed hotelem, ale - jak donosi nasz reporter, Marcin Dajos - piłkarze zdecydowali się na regeneracyjną drzemkę, więc nie ma wielkich szans na zdobycie autografu.

Aktualizacja godz. 14:07 Zakończyła się konferencja piłkarzy Barcelony. Okazało się, że piłkarze niewiele wiedzą o swoim dzisiejszym przeciwniku, materiał filmowy prezentujący dokonania Lechistów obejrzą dopiero po obiedzie.

- Zdobędziemy w meczu z Lechią tyle bramek ile potrafimy. Sztab trenerski przygotował nam dzisiaj wideo, aby poznać najbliższego rywala, ponieważ nie za bardzo znamy ten zespół - mówił snajper drużyny z Katalonii, Alexis Sanchez.

Więcej na temat konferencji przeczytasz w naszym serwisie sportowym: Piłkarze Barcelony: zagramy na 100 proc. możliwości

Aktualizacja godz. 13:27 Trwa konferencja prasowa, podczas której zawodnicy Barcelony i przedstawiciel kierownictwa drużyny odpowiadają na pytania dziennikarzy.
 • Trwa konferencja prasowa z udziałem zawodników Barcelony i szefostwa klubu.
 • Trwa konferencja prasowa z udziałem zawodników Barcelony i szefostwa klubu.
 • Trwa konferencja prasowa z udziałem zawodników Barcelony i szefostwa klubu.


Aktualizacja godz. 13:00 Autokar z piłkarzami Barcelony dojechał już do Hotelu Gdańsk.


Autokar z piłkarzami został gorąco przywitany przez fanów.Aktualizacja godz. 12:30 Piłkarze odjeżdżają z lotniska do Hotelu Gdańsk, a część z nich o godz. 13:15 weźmie udział w konferencji prasowej, która odbędzie się w budynku Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.
Kibice przed hotelem czekają na swoich ulubieńców. Kibice przed hotelem czekają na swoich ulubieńców.

Kibice zgromadzeni przed hotelem, w którym zatrzymają się piłkarze Barcelony. Kibice zgromadzeni przed hotelem, w którym zatrzymają się piłkarze Barcelony.


Aktualizacja godz. 12:11 Samolot z piłkarzami wylądował w Rębiechowie.

Reakcja kibiców na lądowanie samolotu z piłkarzami Barcelony.Samolot z Barcelony wylądował w Gdańsku. Samolot z Barcelony wylądował w Gdańsku.


Aktualizacja godz. 11:50 Fani FC Barcelona na lotnisku w Rębiechowie
Fani Barcelony czekają na swoich idoli na lotnisku w Rębiechowie. Mogą liczyć jedynie na zdjęcia z daleka, bo piłkarze przejdą przez terminal przejściem dla VIP-ów i od razu odjadą autokarem do hotelu. Fani Barcelony czekają na swoich idoli na lotnisku w Rębiechowie. Mogą liczyć jedynie na zdjęcia z daleka, bo piłkarze przejdą przez terminal przejściem dla VIP-ów i od razu odjadą autokarem do hotelu.


Samolot z piłkarzami Barcelony wyląduje w Gdańsku o godz. 12.15
Piłkarze na barcelońskim lotnisku El Prat wchodzą do samolotu lecącego do Gdańska. Maszyna wystartowała o godz. 9:30 Piłkarze na barcelońskim lotnisku El Prat wchodzą do samolotu lecącego do Gdańska. Maszyna wystartowała o godz. 9:30


Prosto z lotniska piłkarze przejadą do Hotelu Gdańsk przy ul. Szafarnia. Po godz 13, w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance, odbędzie się konferencja prasowa kierownictwa drużyny.

Hotel Gdańsk przy marinie żeglarskiej na Motławie - to tu przed meczem zatrzymają się piłkarze FC Barcelony.Przed pierwszym meczem, do którego miało dość 20 lipca, piłkarze mieli zatrzymać się w hotelu Hilton. Zobacz dlaczego teraz musieli przenieść się na drugą stronę Motławy

Otwarcie bram stadionu PGE ARENA Gdańsk nastąpi o godzinie 18:45, zostało więc nieco ponad 7 godzin. W kasach Amber Expo prowadzona jest sprzedaż biletów na Super Mecz. Kasy będą czynne od godziny 10:00 do 20:30.

Wiemy już w jakich składach zagrają obie drużyny. W drużynie Katalończyków na pewno zagrają Messi i Neymar.

Idziesz na mecz? Zobacz jak najlepiej dostać się na stadion:

Najprościej i najszybciej: koleją SKM ze stacji Gdańsk Główny do przystanku Gdańsk Stadion Expo. Osoby posiadające bilet na mecz Lechii Gdańsk z FC Barceloną są uprawnione do bezpłatnych przejazdów SKM.

Pociągi relacji Gdańsk Główny - Gdańsk Stadion-Expo będą kursowały od godziny 18:00 do 20:20 - średnio co 20 minut. Po zakończeniu meczu odjazdy do stacji Gdańsk Główny rozpoczną się
o godzinie 22:30. Ostatni pociąg ze stacji Gdańsk Stadion-Expo odjedzie o godzinie 00:50.

Kibice, którzy do Gdańska przyjadą samochodem, będą mogli zaparkować na Placu Zebrań Ludowych (P+R park and ride).

Dodatkowe parkingi w mieście:
prawy pas ul. Marynarki Polskiej (w obydwu kierunkach) - od ul. Uczniowskiej do ul. Wyzwolenia,
Prawy pas ul. Uczniowskiej (w obydwu kierunkach) - od ul. Hallera do ul. Nowej Gdańskiej
prawy pas ul. Hallera (w obydwu kierunkach) - od ul. Nowej Uczniowskiej.

Na stadionie ogólnodostępny jest parking P4 - wjazd od ul. Żaglowej oraz parking przy Amber Expo. Cena jednego miejsca parkingowego w dniu meczu wynosi 40 złotych - płatność wyłącznie gotówką. Prosimy o uiszczenie opłat po wjeździe na parking lub po meczu przed wyjazdem.
Wyjazd z tego parkingu możliwy będzie najwcześniej 45 minut po zakończeniu meczu.

Rowerem: W cenie biletu jest całkowicie bezpłatny parking na jednym z 366 zadaszonych i monitorowanych miejsc parkingowych przed samym wejściem na stadion. Trasa dojazdu jest świetnie skomunikowana nie tylko z z rowerową trasą nadmorską.
Parkingi rowerowe przy PGE Arenie Gdańsk. Parkingi rowerowe przy PGE Arenie Gdańsk.


Na PGE ARENĘ można również dotrzeć komunikacją ZTM. Tramwaje linii 7 i 97 oraz autobusy linii T4 i T5 będą funkcjonować według stałych rozkładów jazdy. W dniu meczu obowiązują dodatkowe kursy na linii tramwajowej 97 i autobusowej T4 w godzinach 17:00 - 20:30, co około 6-7 minut. Kursy linii T5 o godzinie 20:49 i 23:31 z przystanku początkowego "Nowy Port" w kierunku Letnicy zostaną wykonane jako linia T4 tylko do przystanku "Mostostal".

Po meczu: z przystanku "Al. Hallera" w kierunku Żabianki SKM pojadą dodatkowe autobusy linii 148. W przypadku ZTM bilet na Super Mecz NIE UPRAWNIA do bezpłatnego przejazdu.

W dniu meczu od godziny 16:30 ul. Stara Uczniowska wyłączona będzie z ruchu na odcinku
od ul. Marynarki Polskiej do ul. Gdańskiej. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po wyjechaniu kibiców spod stadionu, czyli ok. 00.00 - 01.00 w nocy.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk www.ztm.gda.pl.

Po godzinie 17:00 przewiduje się duże natężenie ruchu drogowego w ciągu ul. Marynarki Polskiej w okolicach stadionu, co może wpłynąć również na regularność i punktualność kursowania autobusów linii T4. Zaleca się mieszkańcom Nowego Portu, aby skorzystali z możliwości dojazdu do Nowego Portu tramwajami linii 5 lub tramwajami linii 3 do Brzeźna i dalej autobusami linii 148.

W dniu imprezy, kiedy trzeba będzie zasięgnąć informacji, warto skorzystać z pomocy wolontariuszy. Wyróżnikiem tych osób będzie zielony lub pomarańczowy strój. Wolontariusze pojawią się na parkingu, przy tunelach wejściowych na stadion, a także na infrastrukturze zewnętrznej. Ich zadaniem będzie kierowanie strumieniem odwiedzających na parkingach, udzielanie informacji o drogach wejścia i wyjścia. Wszystkich odwiedzających prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń wolontariuszy i służb porządkowych (ochrona, straż miejska, policja).
ms, Patsz

Miejsca

Wydarzenia

Opinie (320) ponad 20 zablokowanych

 • wiecie co? dajcie se juz siana z tym meczem..... (25)

  wieksze problemy sa niz ten para-mecz....towarzyski a jakby grali o wejscie do finału LM....kompletne zeswirowanie!

  • 312 73

  • A przy okazji niewiele się mówi, że przybycie tu jaśnie panów (15)

   z Barcelony kosztuje nas 1,5 mln euro.
   Tak się dysponuje pieniędzmi w dobie kryzysu państwa

   • 58 25

   • pff (12)

    (...) ... państwo nie wykłada ani jednego grosza .... najpierw poczytaj a dopiero później pisz te farmazony ....

    • 34 34

    • no tak, pieniądze pojawiły się znikąd

     to właśnie tacy wyzywający innych od debili trzymają u stołka nadal min. Rostowskiego, któremu gdzieś się zapodziały jedynie 29 mld zł

     • 38 20

    • No to kto za to płaci? (6)

     • 15 6

     • PSP (...) (5)

      Prywatna firma...

      • 17 17

      • teraz to juz zaplacili z pieniedzy nie oddanych (3)

       za mecz który sie nie odbył??? hym czekam na informacje ludzi ktorzy maja problemy z odzyskaniem kasy....a dla tych zmanipulowanych marketingiem barcelony "tłumów" gawiedzi i innych proponuje kubeł zimnej wody ale nie oni beda mysleli ze deszcz pada "0" honoru

       • 14 7

       • Przecież te jelenie kochają kurtyny wodne, (2)

        więc "kubeł zimnej wody' potraktują jak super promocję :-)

        • 16 1

       • (1)

        Nie zima.

        • 1 0

       • A po czym tak odpoczywaja ci jednostronnie rozwinieci pilkarze?
        Gasili pozary lasu w Barcelonie czy naprali sie bawarskiego piwska?

        • 6 0

      • Nie musisz nikogo obrażać.

       Człowiek tylko pyta, a ten od razu z mordą.
       Masz jakiś problem?

       • 9 6

    • cymbale ani by kto wykłada jak nie podatnicy Biedna lechia?? (2)

     Dla przypomnienia lechia jest bankrutem narobiła 7 mln długu jak miała we władanie stadion i podatnik musiał spłacić jej długi!

     • 13 13

     • (1)

      A prywatna firma cymbale.

      • 10 9

      • ta sama prywatna firma co stadion utrzymuje za nasze podatki cymbale :)

       takie wazeliniarstwo polityków powinno byc karalne

       • 11 5

    • Właśnie że państwo!

     Stadion budowany za państwowe pieniądze. Firma zarządzająca stadionem to spółka która zarabia na stadionie dla siebie albo generuje długi wobec miasta.

     Zabezpieczenie policyjne, komunikacja to koszty miasta czyli mnie którego guzik to obchodzi!

     • 13 4

   • prywatna kasa co płaczesz twojego nie wydali

    • 5 12

   • za Fajerwerki po Super Meczu tez podatnicy zaplacicli jak za wszystko

    • 2 0

  • przeciez to jest histeria jak by timberland przyjechał pełno małolatek co sikaja ze szczescia piłkarza zobaczyły (4)

   to cyrk jest nie piłka i jeszcze te koszulki Barcelony naprawdę patriotyczne podejście już nie są Polakami tylko klaszczą za obco krajowcami!!Koszulkę Barcelony to ja mogę założyć na wyjazd zagraniczny jak gra z innym zagranicznym klubem a nie w Polsce przeciwko Polskiej drużynie!!

   • 33 6

   • dzieci z bravo sport! (3)

    spojrzeć na nich wystarczy to dzieci bravo sport=fcbarcelona ... az dziw że im nie wstyd tak zebrać, zamiast samemu się wziaśc za siebie i coś osiągnąć..

    • 16 3

    • tez jestem dzieckiem bravo sport (1)

     pamietam pierwszy numer z plastrem kondycyjnym (takim na nos) używanym przez Marcina Mięciela z legii xD
     1997 rok to byl?

     • 9 3

     • te plastry to była najwieksza głupota jaka widziałem

      az dziwne ze tak wielu ludzi nabrali

      • 4 1

    • wziąć

     Może bravo kibice potrafią pisać...

     • 2 0

  • Pilkarzy Barcy po wyjsciu z samolotu przywitał świeży powiew z pobliskich Szadółek

   • 7 2

  • toż to feta dla dresiarzy!

   • 3 0

  • jak mozna byc tak naiwnymz eten mecz grali na 100% jak obecywali!!

   NA konferencji prasowej nawet nie wiedzieli z kim grają!!!!!

   • 8 1

  • racja

   temat zastępczy S M O L E Ń S K P A M I Ę T A M Y ! ! !

   • 1 1

 • Lechia gola! (4)

  • 112 53

  • mam nadz że będzie co najmniej 0:9 ! (3)

   oglądanie piłki na poziomie lechi Gdańsk, to jak oglądanie blanika na motocyklu żużlowym.
   Przy okazji podniecania się, tą parodią meczu, chciałbym zauważyć, że po raz kolejny jesteśmy drużynowymi MISTRZAMI ŚWIATA na żużlu i to bez TG w składzie... :)

   • 17 20

   • tylko kogo to obchodzi? (2)

    żużel NIGDY nie dorówna popularnością piłce nożnej i chyba czas się z tym pogodzić...

    • 18 7

    • "Koszulki kibiców Barcelony dowodzą, że oni także byli zaskoczeni odwołaniem meczu zaplanowanego na 20 lipca. Całę szczęście, że dziś ten mecz odbędzie się na pewno."
     --> Nie dowodzą, że byli zaskozeni, a że byli przygotowani na pierwotną datę! A zaskozeni byli wszyscy - nawet organizatorzy! Jak sie podpisuje pseudonimem/inicjalami to mozna takie pitoly pisac ...

     • 3 0

    • Pani minister mówiła, że do hobby nie wolno dopłacać,

     a piłka nożna jest też fajna, czyli hobby.

     • 2 0

 • Poprawcie to! (7)

  Powinno być "Dzień z FC Barcelona", a nie "Dzień z FC Barceloną".

  Dzień z GKS Katowicami?

  Dzień z BKS Lechią Gdańskiem?

  Chyba nie...

  • 149 14

  • Skoro "Barcelona" to nazwa drużyny - to nie ma błędu

   Piszesz dzień z Lechią, czy dzień z Lechia?

   • 11 7

  • Polska język trudna język (5)

   Pomocnik naucz się lepiej ortografii i gramatyki zanim cokolwiek zaczniesz prawić.

   • 6 3

   • ekhm.. (4)

    skoro FC to Fan Club - to FC Barcelona- jest traktowane jako nazwa własna, wewnatrz nieodmienna. Spotkanie z FC Barcelona.

    • 3 1

    • ekhm.. (3)

     *Futbol Club, oczywiście.

     • 2 1

     • Skoro nazwa brzmi FC BARCELONA

      to można ją odmieniać na wszystkie sposoby.

      • 1 4

     • Football club ;) (1)

      Futbol to co innego ;)

      • 0 0

      • angielski język trudna język ;)

       racja :)

       • 0 0

 • Nie rozumiem tego wielkiego szumu... rozumiem jak by to wyścigi F1 zawitały do naszego państwa... (4)

  • 79 59

  • Mimo, że fanem FCB nie jestem, to muszę przyznać, (2)

   że ten zespół to właśnie taka F1 wsród zespołów piłki nożnej.

   • 16 11

   • Zdaje się, że Szkopy ich ostatnio mocno zdeklasowały :-) (1)

    Nie zauważyłeś?

    • 11 11

    • E?

     Te same szkopy co z BVB przegrali też różnicą dwóch bramek? Porównajmy też składy Barcy i Bayernu. Zdeklasowali to zdecydowanie za mocne słowo.

     • 8 6

  • nie będzie nawet Jarosława Kaczyńskiego

   tylko jakiś drugi garnitur w rodzaju Hoffman czy Jaworski

   • 4 1

 • Jak przylecą nowym Boeningiem Dreamlinerem (2)

  to ciekawe czy wtedy mecz się odbędzie

  • 39 4

  • a ja mam swoją taksówkę, i wjadę sobię pod samą bramę stadionu (1)

   tżeba mieć mózg :-)

   • 1 11

   • na razie trzeba mieć słownik ortograficzny burasie

    • 2 0

 • no i (4)

  mam nadzieję,że będzie lalo podczas tego pseudo meczu!

  • 66 40

  • a ja mam nadzieję że niektórym czapka sie naprawi

   • 10 1

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • budyń zdecydował ze stadion bedzie dziurawy mimo ze w projechcie był dach

   ale jak by był pewnie jak na narodowym nie mogli by sie zdecydować czy go zamknąć na czas deszczu :)Wczoraj to był PGE arena basem po tej ulewie:)

   • 1 1

  • A ja mam nadzieje że jutro dużo puszek zbierzesz łazjo.
   Zazdrościsz bo na bilet nie stać ? To się weź do roboty w nie klepiesz pierdoły na forach ! Łopagte dam i jedziesz od rana, tel 602 49 89 55

   • 2 1

 • Niech wygra lepszy (1)

  Chociaż lepiej żeby była to Lechia

  • 51 26

  • Dobry żart :-)

   Ciekawe,czy Budyń z pulchnymi latoroślami i niezbyt urodziwą małżonką już drepcze pod szatnią, aby upamiętnić się na kolejnej focie z przepoconymi skarpetkami i innymi fetyszami któregoś z kopaczy :-)

   • 10 2

 • Parking (9)

  40zl za parking ???
  chyba kogos pogieło

  • 122 11

  • Ten parking to w ogóle jakaś pomyłka! (2)

   W dni gdy nie ma imprez jeżdżę tam na rolkach i raz zdecydowałem się pojechać tam samochodem. Przed wjazdem widniał napis że ileś tam czasu za darmo później podajże 4zł tak więc wjechałem, jednak jakim cudem za 1,5h zapłaciłem 10zł -.-' Porażka...

   • 13 2

   • to i tak się ciesz,że TYLKO 10zł (1)

    • 10 0

    • Cieszę się ale już tam nie zaparkuje :)

     Mi nie o cenę chodzi a o zgodność z tym co piszą ;P

     • 13 1

  • ot co

   poj****o powiem więcej

   • 3 1

  • Taksówkarz z MERC TAXI unika placenia za parking pod lotniskiem (1)

   Wczoraj zaparkowalem samochód pod lotniskiem w Gdańsku około godziny 8-mej. Za 8 godzin parkingu zapłaciłem 60 pln. Taksówkarz MERC TAXi ( jadący bordowym mercedesem viano , o nomerze rejestracyjnym GA xxxx K, pierwszo zajechalem mi drogę przy wyjeździe z parkingu ( w celu zyskania czasu na zwrócenie sie) po czym zarobił nawrotke i trzymał sie mego zderzaka , przejeżdżając przez szlaban tuż za mną unikając opłaty za parking.

   Następnym razem jak będę widział TAXI w lusterku, to puszcze go przodem.
   Tepic chamskich cwaniakow z MERC TAXI.

   • 19 1

   • Każdy market ma parking, modernizuje też układ drogowy w swojej okolicy, tymczasem parkowanie przy lotnisku jest problemem - czy po to powstały tzw. tanie linie, dzięki którym nakręca się ilość podróżnych, aby powstawały drogie parkingi przy lotnisku? Nie ze wsząd da się dojechać komunikacją publiczną. A parkingi w okolicach cargo to już całkiem jak pastwisko - jakieś słupki, łańcuchy, kłódki. Pięknie...

    • 2 2

  • i bardzo dobrze

   jeszcze droższy powinien być, żebyś sie pięć razy zastanowił, czy może lepszym pomysłem byłoby skorzystanie ze zbiorowych środków transportu...ale nie...ty przecież musisz podjechać pod samą arenę, najchętniej pod samą bramkę...co będziesz z plebsem jeździł.

   • 3 10

  • nikt nie zmusza

   wybierz skm lub autobus

   • 3 2

  • POWINIEN PARKING KOSZTOWAC 400 zł przynajmniej nie bylo by korkow

   • 7 2

 • mnie bardziej interesuje czy o 16.30 wracając z pracy przejadę koło stoczni (4)

  w kierunku Wrzeszcza?

  • 105 3

  • no jasne :)

   jedz!

   • 9 2

  • nie, bo Jana z KOlna jest zamknieta w tę stronę (1)

   • 4 6

   • Jana z Kolana jest zamknięta gdybyś od wrzeszcza chciał wjechać do Gdańska

    ale to dlatego, że robią ten pas jezdni

    • 9 0

  • lepiej nie:)

   lepiej jedz górą ;)

   • 2 1

 • (6)

  Jak można być fanem piłki nożnej? Przecież jest tam więcej kasy niż sportu. Mecze towarzyskie, mistrzostwa (europy, świata, COPA) jeszcze są okej - typowa rekreacja dla wszystkich. Natomiast jakieś klasy, ligi, puchary etc? Śmiech na sali. Szachy dają więcej emocji i fanu niż ligowe potyczki jakiejś tam Lechii, Arki, Wisły etc.

  • 89 54

  • (2)

   Nie każdy musi lubić piłkę nożną :)

   • 9 6

   • (1)

    Racja Zeely.

    Nie napisałem tego, ale miałem na myśli całą otoczkę jaką robią zarajani kibice, jakby ufo miało wylądować.

    • 12 3

    • widzisz... jedni chodzą na pielgrzymki,

     inni na macze, jeszcze inni na openera, a niektórzy siedzą całymi dniami w necie i narzekają, świata poza monitorem nie widząc :)

     • 12 7

  • Widzisz, oprócz oglądania jej w telewizji, wielu z nas jeszcze w nią gra albo grało. (1)

   Tzn. ci z pokolenia, które całego dzieciństwa przed kompem nie spędziło.

   • 13 6

   • To jest powód. Jak się amatorsko coś uprawia, to wiadomo, że śledzi się profesjonalistów. Tylko co z 90-95% pozostałych fanów, którzy jeśli już uprawiają sport to tylko na konsoli?

    • 7 3

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane