Fakty i opinie

stat

Ukradł świąteczne lampki sprzed restauracji

Świąteczna atmosfera zaczyna się udzielać wszystkim - jak się okazuje - także złodziejom. W nocy z 5 na 6 grudnia ktoś ukradł świąteczne lampki sprzed kilku sopockich restauracji. Jedna z nich postanowiła udostępnić zdjęcie rabusia.Kusiło cię czasem, żeby coś ukraść?

tak i zrobiłem to, ale to był drobiazg 17%
tak i jest mi wstyd, że o tym pomyślałe(a)m 8%
tak, ale się powstrzymałe(a)m 11%
nie, nigdy 64%
zakończona Łącznie głosów: 1929
Lampki skradziono z drzewek ustawionych przed kilkoma sopockimi lokalami - m.in. mieszczącymi się przy ul. Grunwaldzkiej T-Bone Steak House oraz restauracją Bangkok. To właśnie właściciele tej drugiej udostępnili zdjęcie złodzieja w mediach społecznościowych.

I trzeba przyznać, że podeszli do sprawy z humorem. Ogłosili bowiem konkurs na najciekawszą odpowiedź na pytanie "po co złodziejowi świąteczne lampki?".

Nasza redakcja w konkursie tym udziału nie weźmie, obstawiamy jednak, że prawdopodobnie powód kradzieży jest prozaiczny. Całkiem niedawno pisaliśmy o równie dziwnej na pozór sprawie, gdy jeden z mieszkańców miasta ukradł sprzed innej restauracji... donice ogrodowe i dwa drzewka oliwne.

Wówczas okazało się, że wytropiony przez policję 45-latek wywiózł swoje łupy na działkę, gdzie chciał użyć ich jako dekoracji. Cóż, podejrzewamy, że dość zbliżony cel przyświecał też rabusiowi lampek.

Jeżeli poznajecie go - poinformujcie o tym policję.

Opinie (148) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.