• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Weekend utrudnień na al. Zwycięstwa

neo
15 grudnia 2023, godz. 14:00 
Opinie (33)

W piątek, 15 grudnia 2023 r., o godz. 20:00 rozpocznie się drugi etap wymiany nawierzchni na al. Zwycięstwa w Gdyni. Remontowany będzie odcinek od ul. KasztanowejMapka do ul. OrłowskiejMapka, co będzie wiązać się ze zwężeniem do jednego pasa w kierunku Gdańska.Czy ostatni weekend przed świętami to dobry czas na remont głównej drogi?

Początek prac na al. ZwycięstwaPrace na tym odcinku będą trwały do niedzieli, 17 grudnia 2023 r., więc kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Zwłaszcza że to ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia, więc można spodziewać się dużego ruchu na odcinku pomiędzy dwoma dużymi centrami handlowymi - CH RivieraGalerią Klif.Koniec prac na ul. Płk. DąbkaNa części ul. Płk. Dąbka jest już równa nawierzchnia. Na części ul. Płk. Dąbka jest już równa nawierzchnia.
Tymczasem zakończyły się już prace remontowe na ul. Płk. Dąbka, trwające od 4 grudnia 2023 r. Wymieniona została nawierzchnia na fragmencie od ul. DickmanaMapka do ul. ArciszewskichMapka.

- Wykonawca najpierw usunął zniszczone warstwy nawierzchni, później została położona warstwa wiążąca i warstwa ścieralna. W celu wzmocnienia nawierzchni dodana została siatka bitumowana - mówi Michał Felon, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni.
Nowa nawierzchnia została wymieniona na powierzchni ok. 2 tys. m kw. Koszt prac to ok. 500 tys. zł.
neo

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (33)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane