Centrum Riviera

Centrum Riviera

Wybierz numer

58 779-07-10
b...@centrumriviera.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Centrum Riviera Gdynia 4
 

TV Filmy

Okiem żurawia: Centrum Riviera w Gdyni
30362

Okiem żurawia: Centrum Riviera w Gdyni

O nas

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.
Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii i innych branżach, liczne wydarzenia, restauracje i kawiarnie oraz kino sprawiają, że zarówno zakupy indywidualne, jak i czas spędzany z rodziną staje się przyjemny i relaksujący.

Na odwiedzających czeka 2,5 tys. miejsc na bezpłatnym, wielopoziomowym, monitorowanym parkingu. Miłośnicy jednośladów mogą zostawić swoje dwa kółka na jednym z 250 miejsc, w tym na podziemnym parkingu. Centrum jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zwolennicy mobilnych rozwiązań mogą skorzystać z aplikacji "Riviera" (dostępnej na iOS i Android), w której znajdują się między innymi bieżące informacje o wydarzeniach, obecne promocje, nawigacja wewnątrz budynku, zajętość parkingu w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe informacje można także znaleźć na profilach w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat, Vine, Twitter

Oceny (1)

Piotr
Termin usługi: grudzień 2023

Karta podarunkowa riviera -nie polecam!!!!!!!! Nie mogłem zrealizować mojej karty podarunkowej mimo środków płatniczych na niej, od pani kasierki z Auchan zostałem odesłany do działu reklamacji z działu reklamacji do informacji Riviery gdzie się okazało ze już jest OK, i ponownie zakupy i znów ten sam problem. Następnie nie dałem się zbyć i trafiłem do kierownictwa . Które też mi nie pomogło. Zaproponowało reklamować karte, opisać sytuację i czekać 30 dni na odpowieć DZIĘKUJĘ BARDZO riviera GDYNIA...........Wesołych Świąt

Centra handlowe

1.0