Fakty i opinie

Zaręczyny na molo w Orłowie


Oświadczyć się można na sto różnych sposobów. Pewien zakochany chłopak postanowił to zrobić tak, żeby na pewno jego dziewczyna nie zapomniała tego dnia do końca życia.W jaki sposób się zaręczyliście?

niebanalnie, w ciekawym miejscu lub okolicznościach 31%
klasycznie, w domu 29%
dopiero planujemy 13%
to nie dla mnie, zaręczyny i ślub to przeżytek 27%
zakończona Łącznie głosów: 1094
Łukasz i Weronika wyszli na krótki spacer na molo, kiedy odwrócili się w stronę Sopotu, na plaży przy molo zapłonął wielki napis: "Weronko, czy wyjdziesz za mnie?". Łukasz klęknął, wręczył bukiet kwiatów i zadał to najważniejsze pytanie. Jego plan się powiódł, Weronika się zgodziła, a takie zaręczyny po prostu muszą zapaść w pamięć.

- Na pewno nie zapomnę! - deklaruje Weronika Górniak, już oficjalnie: narzeczona Łukasza Renachowskiego. - Zupełnie się tego nie spodziewałam. Oczywiście się zgodziłam, ale cały czas jestem w szoku!

Z narzeczonymi rozmawialiśmy kilka minut po tym, kiedy Weronika powiedziała "Tak". Musieli uciekać z molo, na którym było przeraźliwie zimno i wiał lodowaty wiatr. Dlatego też zastanawialiśmy się, dlaczego akurat w piątek Łukasz zdecydował się oświadczyć.

- Dokładnie pół roku temu się poznaliśmy - wyjaśnił. - To jest wielka miłość. Oboje jesteśmy pewni, że chcemy ze sobą spędzić resztę życia.

Życzymy narzeczonym wszystkiego najlepszego i dużo miłości!

Opinie (230) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.