Zniżki na plisy z okazji Black Weekend

W sklepach mojaplisa.pl i mojazaluzja.pl żaluzje i plisy można wybrać i zamówić przez Internet, wygodnie, bez wychodzenia z domu. W dniach 26-29 listopada klienci przy każdym zamówieniu otrzymują 15 proc. zniżki z okazji Black Weekend. Szczegóły na stronach sklepów.Jesienna aura za oknami nie oznacza, że nie potrzeba zasłaniać okien. O tym, że ważne jest odpowiednie przesłonięcie szyby doskonale wie każdy, kto pracuje blisko okna, nierzadko czując się podglądany przez innych. Poza tym słońce nawet jesienią i zimą potrafi dać się we znaki, więc wszelkiego rodzaju plisy lub żaluzje okazują się być w wielu wypadkach koniecznością.

Plisy czy żaluzje spełniają różne funkcje i na początku trzeba zdać sobie sprawę, do czego mają służyć. Oprócz funkcji ochronnej mogą też pełnić rolę dekoracyjną.

W sklepach mojaplisa.pl i mojazaluzja.pl znajdziemy wszystkie rodzaje ochrony okien. W pierwszym sklepie do wyboru są plisy, a w drugim żaluzje drewniane, w zależności od upodobań albo potrzeb klienta.

Pierwszym krokiem po podjęciu decyzji o zakupie jest kliknięcie w stronę internetową sklepu. Procedura zamawiania jest bardzo prosta. Najpierw trzeba wejść w zakładkę "Konfigurator plis bądź żaluzji".

W przypadku plisy należy podać:

 • wymiary plisy,
 • sposób jej montażu,
 • kolor profilu rolety,
 • rodzaj i kolor tkaniny, z jakiej ma być wykonana plisa.

W przypadku drewnianych żaluzji należy podać

 • sposób montażu (Można zdecydować w jakim stopniu żaluzja zakryje wnękę okienną),
 • wymiary żaluzji,
 • kolor lameli, czyli listewek, z których jest wykonana żaluzja
 • typ drabinki,
 • rodzaj prowadnicy,
 • typ maskownicy osłaniającej mechanizm,
 • stronę sterowania mechanizmem.

Co istotne, przed zamówieniem istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych próbek, które docierają do klienta od 3 do 5 dni roboczych. Można się w ten sposób upewnić, że kolor i faktura tkaniny będzie idealny

Całość zamówienia kończy się podsumowaniem i zapłatą i samodzielnym montażem, który jest wyjaśniony w specjalnej instrukcji. Jednak jeśli ktoś nie czuje się na siłach, by plisy czy żaluzje montować samodzielnie, istnieje opcja zamówienia ekipy montażowej do domu.

Samo zamówienie można załatwić od ręki, nie wychodząc z domu, bez żadnego ryzyka czy obaw. W czasie zakupów można kontaktować się z konsultantami - tak samo jak ze sprzedawcą w sklepie.

Wysyłka towaru jest zupełnie darmowa - nie jest ona wliczona w cenę towaru. To koszt, który pozostaje po stronie sklepów mojazaluzja.pl i mojaplisa.pl. Ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych, podobnie jak wybór materiałów.

Z okazji Black Weekend w dniach 26-29 listopada przy każdym zamówieniu można otrzymać aż 15 proc. zniżki.

Szczegóły na stronach internetowych sklepów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Najczęściej czytane