• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Żeglarski Puchar Trójmiasta

Zawodowcy i amatorzy na linii startu oraz żeglarskie emocje zapewnione przez czołowych polskich żeglarzy, których rywalizację będzie można śledzić na trasie pomiędzy Gdańskiem, Gdynią i Sopotem. Przed nami XI edycja Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, który tradycyjnie odbędzie się w drugi weekend maja, w dniach 10 - 12 maja 2024 r. przy sopockim molo. Rejestracja załóg na www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl rusza już niebawem - 1 marca 2024 r.

- Yacht Club Sopot ma przyjemność zaprosić żeglarzy klas KWR, ORC oraz Open na Żeglarski Puchar Trójmiasta 2024. Dzięki współpracy z Polską Ligą Żeglarską, na linii startu nie zabraknie także jachtów klasy RS21. Przed nami kolejna edycja znanych, lubianych i dobrze obsadzonych przez czołowych polskich żeglarzy regat, które na stałe wpisały się już do żeglarskiego kalendarza, inaugurując sezon regatowy. Bardzo cieszę się, że już po raz jedenasty spotkamy się na wodach Zatoki Gdańskiej, aby wyłonić zwycięzców imprezy zapoczątkowanej z inicjatywy naszego klubowicza, Mistrza Olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza. Z roku na rok rozwijają się nie tylko same regaty, ale także wydarzenia im towarzyszące. Podczas nadchodzącej edycji liczymy na jeszcze większe emocje i niezapomnianą, międzynarodową rywalizację żeglarzy z Basenu Morza Bałtyckiego, których zaprosiliśmy w tym roku do udziału w imprezie. Jedno jest pewne: tego nie można przegapić! - zapowiada Komandor Yacht Clubu Sopot Paweł Górski.

Do rejestracji w klasach KWR, ORC oraz Open zapraszamy zarówno zawodowych żeglarzy, jak i amatorów, już od 1 marca 2024 r. na oficjalnej stronie Regat: www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl

Opinie