Imprezy i wydarzenia

Czar Siesty

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
7 - 28 kwietnia 2018
godzina:
15:00 - 17:00
miejsce:

City Meble  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 211
bilety:
- szczegóły w opisie

Strefa Inspiracji w Galerii City Meble zaprasza w soboty słuchaczy radiowej Siesty, by nadawaną w niedzielę audycję posłuchali z profesjonalnym nagłośnieniem estradowym, ze współczesnego magnetofonu domowego na PC.Sobotnie spotkania to prezentacja Towarzystwa Krzewienia Melomanii. W Galerii miłośnicy muzyki mają także okazję zapoznać się z ofertą foteli i szafek na płyty w salonie "Rad-Pol". O zainstalowaniu niewidzialnych głośników mogą porozmawiać z "Hiro Q", a "This is woood" ma ciekawe propozycje, które mogą być pomocne, by poprawić akustykę w pokoju do słuchania muzyki.

Nowoczesna koncepcja domowego magnetofonu na PC pozwala archiwizować i odtwarzać muzykę z najlepszą jakością z tradycyjnym zestawem Hi-Fi i częściej słuchać jej bezproblemowo ze swojej kolekcji płyt, również tych analogowych, z pełną swobodą kopiowania sobie utworów na urządzenie przenośne. Komputery na potrzeby odtwarzania muzyki powstają w ramach projektu Diamond Sound PC, gdzie zastosowanie znjdują wypracowane w Skandynawii technologie dla profesjonalnego sprzętu audio-wizyjnego.

Siesta transmitowa jest przez Polskie Radio od 2001 roku. Marcin Kydryński prezentuje w dwóch blokach muzykę z okolic world music, jazzu (w tym m.in. smooth jazz, swing, cool jazz), soulu oraz tradycyjnego popu. Emitowana jest w każdą niedzielę pomiędzy godziną 15:00 a 17:00. W całym kraju organizowane są także koncerty, które mają wspólna nazwę "Siesta w Drodze" lub ""Siesta w Studio". Ich punkt kulminacyjny ma miejsce w Gdańsku, gdzie organizowany jest wiosną "Siesta Festiwal".
Informacja o biletach:
Obowiązkowa rezerwacja miejsca (ilość ograniczona):
spotkanie@citymeble.com
Rodzicielstwo Blisko Natury - spotkania
lip 21

sobota, godz. 9:30

Gdynia, Parking Rogulewo, ul....
Wstęp wolny
Coffee Tasting Starbucks Speak Up
lip 23

poniedziałek, godz. 18:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Aktualne konkursy

 • Przejdź
  2 podwójne zaproszenia
  Męskie Granie 2018

  zakończenie: 18.07 (środa)

 • Przejdź

  4 podwójne zaproszenia

  kategoria: koncerty

  zakończenie: 18.07 (środa)