Deepbusters Centrum Nurkowe

Rumia 84-230, Tysiąclecia 12inne oddziały

Deepbusters

Wybierz numer

501-066-118
i...@deepbusters.pl pokaż

O nas

Centrum Nurkowe Deepbusters to miejsce dla wszystkich sympatyków podwodnych głębin. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z nurkowaniem, lub jesteś nurkiem który chciałby rozwijać swoją pasję i umiejętności- to miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy kompleksowy wybór specjalistycznych kursów na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy podstawowe szkolenia dla początkujących, jak i wysokospecjalistyczne kursy dla doświadczonych nurków.
Wszystkie kursy i szkolenia realizujemy w zgodzie ze standardami czołowych ogólnoświatowych organizacji. Z nami uzyskasz uprawnienia i certyfikaty honorowane na całym świecie!

W Deepbusters na pierwszym miejscu stawiamy JAKOŚĆ. Nie interesuje nas sucha, książkowa wiedza, tylko jej praktyczny wymiar. Skupimy się w pełni na Tobie i zdobywanych przez Ciebie umiejętnościach. Nie doświadczysz u nas masowych szkoleń. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w bardzo małych grupach, tak aby instruktor poświęcił Ci całą swoją uwagę.
Na każdym etapie Twojego szkolenia będziesz miał do czynienia z profesjonalnymi instruktorami, którzy od lat przekazują swoją wiedzę i umiejętności kursantom w Polsce i na świecie.

Po ukończonym kursie nie zostaniesz sam! Poczujesz się u nas jak w gronie najlepszych przyjaciół :) Do naszej grupy należą nurkowie z Trójmiasta i innych części Polski o każdym stopniu nurkowego zaawansowania. Wspólnie eksplorujemy podwodny świat, doskonale się przy tym bawiąc.
Dlatego nie czekaj i dołącz do nas!   

Oceny (12)

Szymon
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2023 

Szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie na każdym etapie rozwoju nurkowego, od OWD po CCR. Bardzo analityczne, dokładne, indywidualne podejście do każdego kursanta. Idealne miejsce dla każdego kto ceni sobie profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Zgrana ekipa z pasją służąca pomocą każdemu kto chce rozwinąć się w nurkowaniu. Częste wypady krajowe i zagraniczne. Wszystko to w luźnej i przyjaznej atmosferze. Polecam.

Nurkowanie

6.0
DNL
Termin usługi: październik 2023 

Profesjonalne wprowadzenie do nurkowania, instruktorzy pomocni na każdym kroku dostosowują się do poziomu uczniów. Miła atmosfera - polecam wszystkim fanom sportów wodnych

Nurkowanie

6.0
Emilia Sienica
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo udane szkolenie, podobało mi się. Świetni prowadzący z poczuciem humoru, naprawdę dobrze wszystko wytłumaczyli i pokazali. Miejsce zajęć również dobre. Gorąco polecam!

Nurkowanie

6.0
Karolina i Darek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Centrum nurkowe, które odkryliśmy z mężem trochę przez przypadek, a zostaliśmy z nimi już trzeci rok i z ekscytacją myślimy o tym, co jeszcze wspólnie przed nami. Z Tomkiem mogłabym iść w ciemno na każde nurkowanie, wiem jednak, że on nie wszędzie mnie zabierze. Obserwując jego doświadczenie, to właściwie czuję jakbym jeszcze nie wyszła z kałuży Instruktor, który przede wszystkim myśli o naszym bezpieczeństwie. Wymaga od nas więcej niż minimum bo wie, jak wartościowe umiejętności chce nam przekazać i czym to będzie owocować przy następnych szkoleniach. Merytoryczna, ogromną wiedza, połączona z dużą dawką poczucia humoru sprawia, że nie możemy się doczekać nawet trudnych dla nas ćwiczeniowych nurków. Polecam wszystkim, a tym, którzy od nurkowania oczekują czegoś więcej niż nurkowań rekreacyjnych, polecam szczególnie.

Nurkowanie

6.0
ONX
Termin usługi: czerwiec 2023 

Kursy techniczne prowadzone na najwyższym poziomie, z pasją i w świetnej atmosferze. Solidna porcja wiedzy i praktyki bez drogi na skróty. Zaangażowanie instruktora wykraczające znacznie poza podstawowy materiał kursu. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Nurkowanie

6.0
Patryk
Termin usługi: czerwiec 2023 

Pełen wachlarz możliwości jeżeli chodzi o rodzaje kursów. Super atmosfera, uczący i wymagający instruktor prze duże I. Po kursach czuję się pewnie i bezpiecznie pod wodą. Dodatkowo ekipa chętna do nurkowania.

Nurkowanie

6.0
Kamil
Termin usługi: czerwiec 2023 

Super centrum nurkowe. Najwyższa jakość szkoleń.

Nurkowanie

6.0
Andżelika
Termin usługi: czerwiec 2023 

Świetna ekipa! Szkolenie na doskonałym poziomie. Bardzo indywidualne podejście do kursanta co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam.

Nurkowanie

6.0
stary nurek
Termin usługi: maj 2019 

Centrum prowadzone przez sympatycznego człowieka z prawdziwą pasją. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Pełen zakres usług, jak na porządne centrum nurkowe przystało.

Nurkowanie

6.0
Monika
Termin usługi: czerwiec 2018 

Świetna zabawa, super atmosfera, indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta :) Zdecydowanie polecam :)

Nurkowanie

6.0
MaRo
Termin usługi: 01.05.2012-01.03.2013 

Miałem przyjemność nurkować z tym Panem, m.in. zaliczony kurs AOWD, kilka pod lodowych, ogólnie gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, indywidualne podejście, jednocześnie wymagający. W cenie otrzymujemy pełne wyszkolenie i przygotowanie do przyjemnego i bezpiecznego nurkowania. POLECAM!!!!

Nurkowanie

6.0
Olek
Termin usługi: 06.06.2012 

W wakacje robiłem kurs OWD u tego Pana i jestem bardzo zadowolony. Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm :) Ważne jest to, że ten instruktor rzeczywiście dobrze uczy a nie jak inni przeprowadzają kursy masowe.

Nurkowanie

6.0