Fitness Klub Zdrofit Gdańsk - CH Morena

Fitness Klub Zdrofit

Wybierz numer

58 500-87-42 58 500-87-44 538-380-246
 
Najlepsze siłownie i fitness kluby Gdańsk

Oceny (12)

Oliwier sojka
Termin usługi: kwiecień 2024 

Bardzo dobrze wyposażona siłownia Miła obsługa, Drogie i dobre maszyny, Czysto oraz adekwatna ilość ciężaru

Siłownie i fitness kluby

6.0
Fabianitos
Termin usługi: kwiecień 2023 

Głównie korzystam z zajęć grupowych tzw spinning (rowery). Niestety sprzęt bardzo zniszczony. Jeden z rowerów już 3 miesiąc czeka na naprawę z karteczka że uszkodzony. Przy karnecie A 150 zł fajnie jak by jednak wszystko działało prawidłowo. Świetna ekipa prowadzących. Dla nich Warto tu chodzić

Siłownie i fitness kluby

4.2
Zaneta Rokita
Termin usługi: sierpień 2022 

Serdecznie polecam siłownię calipso .na Morenie. Chodzę tam od tygodnia .Na wejściu witają mnie zawsze uśmiechnięte serdeczne dziewczęta. Trenerzy pełen profesjonalizm , rewelacyjnie prowadzone są wszystkie zajęcia. Atmosfera świetna, wszyscy pracownicy posiadają rozwiniętą empatie I są bardzo serdecznie. Moje gratulacje dla dyrekcji za tak wyjatkowych , sympatycznych , serdecznych pracowników bo to w glownej mierze oni Tworzą ta cudowna atmosferę w tym miejscu i są do naszej dyspozycji . Wszystkim BARDZO polecam to miejsce . Żaneta Rokita

Siłownie i fitness kluby

6.0
Ania
Termin usługi: październik 2021 

Calipso Morena bardzo się popsuło, trenerzy super, grafik do bani, coraz mniej zajęć, mimo dużej ilości chętnych. Chyba nie chcą zarabiać!!

Siłownie i fitness kluby

4.7
Pat
Termin usługi: wrzesień 2019 

Duży plus stanowiska na których można robić ćwiczenia z wolnym ciężarem - brama z czterema stanowiskami do ćwiczeń ze sztangą (np przysiady, OHP), klika miejsca gdzie można zrobić martwy ciągu, czy wiosłowanie. Jest też klika miejsc gdzie można się podciągnąć. Ludzi raczej dużo, ale nie miałem problemu z kolejką do sprzętu. Minus to trochę ciemno i ponuro w sali ćwiczeń. Co do ceny się nie wypowiem bo nie mam karnetu (mam firmowy multisport).

Siłownie i fitness kluby

5.5
Dominika H
Termin usługi: październik 2017 

Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek. Jestem klientką od października. Grafik wręcz obfity i myślę,że naprawdę jest w stanie zaspokoić każdego.Do tego od niedzieli pojawia się stretching. W moim odczuciu obsługa i podejście zdecydowanie w stronę klienta.Ilość osób w szatniach czy na obiekcie świadczy tylko o tym,że jednak cieszy się dużym powodzeniem. Instruktorzy bardzo mili,pomocni z mega pozytywną energią,która po prostu zaraża.Zatem gratulację dla managera i całej załogi za zbudowanie zespołu. Kibicuję w utrzymaniu jakości usług i życzę dalszego rozwoju. Dominika H.

Siłownie i fitness kluby

6.0
JFK
Termin usługi: styczeń 2018 

Bardzo lubię to miejsce i generalnie nie ma się o co przyczepić - poza instruktorami na sali ze sprzętem, którzy robią łaskę, że w ogóle tam są. Albo sami trenują, albo gadają z kimś towarzysko, albo się w inny sposób obijają. W zasadzie to nie wiem co oni tam robią konstruktywnego - dobrze wyglądają ? :)

Siłownie i fitness kluby

4.8
Ania
Termin usługi: Styczen 

Niestety mocno jestem rozczarowana czystością klubu. Papier toaletowy w kabinach to rzadkość a pod prysznicami jest brudno (...) Jeśli chodzi o sprzęt i obsługę jest naprawdę ok.

Siłownie i fitness kluby

4.7
Leon
Termin usługi: 27.11.2016 

Korzystałem kilkukrotnie, za kazdym razem brudno, pełno ,,dziadow" i śmiecił. szczególnie szatnia. Wyposażenie ok, obsluga jak na młody wiek mowi na ,, ty" do osób starszych od nich. Wyposażenie ok, wieczorki tłoki. Nie zniechęcam, ale tez nie polecam.

Siłownie i fitness kluby

3.7
Wuj Janusz
Termin usługi: 10.2016 

Moje wrażenia z Calypso Morena: Siłownia jest na 2. piętrze CH Morena, nie ma żadnego problemu z dojazdem, parking jest darmowy. Siłownia i całe wyosażenie jest nowe. Obsługa na recepcji uprzejma, instruktora dostępny na sali. Siłownia jest z tych średniej wielkości, dość ciasno zastawiona maszynami i innym sprzętem. Maszyny wszystkie podstawowe są dostępne. Jest też stojak do robienia przysiadów. Wyposażenie i ilość obciążenia jest moim zdaniem wystarczająca. Szatnia jest odpowiedniej wielkości, czysta. Prysznice są świeże i komfortowe. Niestety największą wadą tej siłowni jest tłok. Zawsze trafiam tu na bardzo dużą liczbę ćwiczących. Ogólnie jest to dobra siłownia, jednak liczba korzystających z niej osób nieco utrudnia koncentrację i zrobienie mocnego treningu. Pozdrawiam.

Siłownie i fitness kluby

4.8
osiłek
Termin usługi: 05. 2016 

Apeluję do przedmówcy - najtańsze mydło w płynie pod prysznic to koszt kilku złotych- osobiście nigdy nie spotkałem się z czymś takim na siłowniach, a może po prostu nie zauważyłem bo zawsze mam swoje... Ogólna moja ocena siłowni to 3+ Co do obsługi to nigdy nie narzekam bo też nie wymagam- wiem co mam robić a w recepcji zawsze są miłe osoby. Wybór sprzętu spory- raczej każdy coś dla siebie znajdzie. Szatnie duże i przestronne (przynajmniej męska- damskiej nie używałem:) Toalet dużo, natrysków też- tutaj jednak zacznę narzekać na pomysł kinkietów z przyciskiem, nigdy się do nich nie przyzwyczaję i moim zdaniem to bardzo pozorna oszczędność wody, tłumaczyć mi się nie chce dlaczego. Nie rozumiem również zamykanych ,,saloonów" prysznicowych, ale może to kwestia wstydliwości zniewieściałych współczesnych mężczyzn- w każdym razie nie traktuję tego jako minus ale ,,zdziwienie". Niestety wystrój wnętrz to jakaś masakra a to głównie za sprawą wszechogarniających trupio bladych białych ledów. Czy naprawdę nie można zastosować ciepłych lamp ledowych (tzw. warm led)? Człowiek czuje się przez to jak w markecie albo szpitalu. Przez to głównie moja niska ale mocna 3+. Pozdrawiam.

Siłownie i fitness kluby

4.3
zyguzygu
Termin usługi: 22.05.2016 

Jak wiadomo, na otwarciu bardziej się starają. Jak będzie potem? Panie na recepcji bardzo miłe, wnętrze ładne, przestronne, dobrze wyposażone, trenerzy obecni na sali. Jest sauna sucha, ale bardzo mała. Pod prysznicami brak mydła w płynie - negatywne zaskoczenie. Pan mierzący skład ciała nie bardzo kuma co ta maszyna pokazuje i dlaczego. Podczas zajęć grupowych zdecydowanie za krótka część końcowego rozciągania. Mięsień się nie rozciągnie w 2 sekundy. Przez dwa pierwsze dni zepsuły się 2 z 3 suszarek w szatni damskiej, byłam też świadkiem jak z klimatyzacji ciekło na środek podłogi w siłowni. Może to przejściowe trudności. Karnet za 135 zł/m-c to dla mnie za drogo. Warunki umowy: 1 m-c wypowiedzenia, możliwość zawieszenia na 1 m-c/rok, wpisowe 100 zł.

Siłownie i fitness kluby

4.7