Fitness Klub Zdrofit Sopot - Sopot Centrum

znajduje się w Sopot Centrum

Fitness Klub Zdrofit

Wybierz numer

531-492-190
 

Oceny (4)

PiotrW
Termin usługi: marzec 2023 

Do Zdrofit Sopot chodzę od paru lat z przerwami, z przyrządów do ćwiczeń brakuje mi jedynie maszyny na biceps poziomej, co do dostępności stanowisk w czasie ćwiczeń to jest znośna, nie trzeba zbytnio czekać na swoją kolejkę zawsze można zacząć ćwiczyć coś innego. Jednak jest jedna rzecz, która jest bardzo dolegliwa i psuje jak dla mnie cały dobry klimat po ćwiczeniach, mianowicie prysznice. Ciśnienie jest praktycznie żadne i ustawienie stałej temperatury niemożliwe, dodatkowo jeśli jeszcze ktoś w tym samym czasie bierze prysznic, umycie się staje się bardzo utrudnione. Nie wiem czy klubu nie stać na jakąś lepszą pompę czy naprawę ale jest to czynnik, który jeśli nie zostanie poprawiony spowoduje, że nie przedłużę umowy i poszukam sobie klubu gdzie można się umyć pod prysznicem bez stresu. Nie rozumiem tego dlaczego nic z tym nikt nie robi tym bardziej, że działało to bez zarzutu wcześniej.

Siłownie i fitness kluby

4.5
Kot
Termin usługi: styczeń 2023 

Jacuzzi zlikwidowane, łaźnia parowa i sauna damska nieczynna, sauna koedukacyjna ledwo ciepła, zimna woda pod prysznicem, syf i porażka.

Siłownie i fitness kluby

1.0
Anka
Termin usługi: marzec 2020 

Panie w recepcji zawsze uśmiechnięte i sympatyczne. Sprzęt sprawny, czysty i zadbany. Siłownia mała ale ma swój klimat. Ze Zdrofitów do tego w Sopocie lubię najbardziej uczęszczać. Strefa relaksu zadbana oraz utrzymana w czystości. W łazienkach schludnie, niczego nie brakuje. Zdecydowanie polecam !

Siłownie i fitness kluby

6.0
kasia
Termin usługi: wrzesień 2019 

uważam Państwa sieć za jedną z najlepszych jednakże bardzo się zawiodłam na recepcji w klubie w sopocie, uważam że osoba ta jest wizytówką, powinna posiadać jakąś wiedzę, ale przede wszystkim być osobą bardzo komunikatywną , poszukuję zawsze w takich klubach doradztwa tu tego nie otrzymałam, mam nadzieję że ulegnie to zmianie. pozdrawiam kasia

Siłownie i fitness kluby

4.0