Działalność on-line 

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

81-303 Gdynia, Kielecka 7
(tuż obok przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana) Mapka
58 660-74-32, 58 660-74-10, 505-050-188
r...@wsaib.pl pokaż
wsaib.pl
edu_poland

Napisali o nas

O nas

Oferujemy: Prawo, Administracja, Zarządzanie, Logistyka, Finanse i Rachunkowość, Management, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Kryminologia, Cyberprzestępczość, Studia Menedżersko-Prawne, Podatki i Doradztwo Podatkowe. Studia I i II st., podyplomowe i MBA.

Trwa rekrutacja na studia rozpoczynające się w październiku 2019 r. Studia od 240 zł/mies. Zapraszamy! Biuro Rekrutacji WSAiB pracuje od poniedziałku do piątku, Gdynia, ul. Kielecka 7.

O przyjęciu na studia decyduje wypełnienie formularza na stronie wsaib.pl oraz dostarczenie dokumentów do Uczelni.
Masz pytanie zadzwoń lub napisz: tel. 58 660 74 10, e-mail: rekrutacja@wsaib.pl


Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to pierwsza niepubliczna uczelnia na Pomorzu i jedna z najbardziej prestiżowych spośród uczelni z całego kraju. To Uczelnia nr 1 na Pomorzu.
Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni od wielu lat prowadzi studia licencjackie, magisterskie, jednolite 5-letnie studia magisterskie, seminarium doktorskie oraz studia podyplomowe i prestiżowe studia MBA Project Management.
Kandydaci na studia wyższe mogą wybierać spośród 33 nowoczesnych specjalności na 7 kierunkach: Wydział Prawa i Administracji: Prawo, Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Służby Specjalne i Policyjne, Kryminologia i Kryminalistyka,  Wydział Zarządzania: Zarządzanie, Logistyka, Global Logistics (w j. angielskim) Transport, Finanse i Rachunkowość, Podatki i Doradztwo Podatkowe, Management (studia w j.angielskim), Filia w Lęborku:  Zarządzanie i Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Międzywydziałowe Studia Menedżersko-Prawne.

W ofercie WSAiB znajduje się również studia podyplomowe. Studia podyplomowe w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego odbywają się w formie case studies i w całości prowadzone są przez doświadczonych ekspertów-praktyków. Do wyboru jest kilkanaście kierunków, w 4 obszarach:
PRAWO/ADMINISTRACJA:
Administracja Publiczna
Agent Celny
Akta Stanu Cywilnego
Mediacje Rodzinne - NOWOŚĆ!
HR/PSYCHOLOGIA:
HR Business Partner
Life & Business Coaching
NeuroBiznes
Trener Biznesu i Facylitator Grup
ZARZĄDZANIE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Analiza Biznesowa
Logistyka z elementami Zarządzania Produkcją
Managing Business Globally
Rachunkowość i Podatki
Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji - Inspektor Ochrony Danych
Zarządzanie BHP
Zarządzanie i Przedsiębiorczość - Startup
Zarządzanie Jakością
Zarządzanie Projektem - Manager Projektu
Zarządzanie Sprzedażą w Przedsiębiorstwie
MARKETING/IT
Zintegrowane Zarządzanie w IT
Marketing i PR w Internecie
Social Media Manager z kursem na certyfikat Agile Projedct

Studia MBA Project Management

Gdyńska WSAiB we współpracy z Altkom Akademia i niemiecką uczelnią Hochschule Bremerhaven prowadzi studia MBA Project Management - unikatowy program MBA poświęcony zarządzaniu projektami.

WSAiB położona jest w centrum Gdyni, przy głównym węźle komunikacyjnym. Siedziba Uczelni znajduje się zaledwie 2 minuty od przystanku kolejki podmiejskiej SKM Wzgórze Św. Maksymiliana, Centrum Riviera i 4 minuty od głównych arterii - ulicy Śląskiej, Władysława IV i Świętojańskiej.
Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym gmachu. Do dyspozycji studentów i wykładowców są nowoczesne aule wykładowe, laboratoria komputerowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, biblioteka, restauracja oraz darmowy parking przy budynku Uczelni.
Więcej wsaib.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »