• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

XI. Europejskie Forum Nowych Idei

Jedenasta edycja Europejskiego Forum Nowych Idei - 12-14 października w hotelu Radisson Blu w Sopocie.

Niewiele było momentów w jedenastoletniej historii EFNI, gdy świat znajdował się w czasie takiej niepewności, jak obecnie. Pytanie EFNI: #CoBędzieJutro, ale również - co możemy zrobić dziś - dawno nie było tak ważne. Jakiego potrzebujemy przywództwa na nowe czasy? Jak współpracę międzynarodową determinuje dziś agresja Rosji na Ukrainę? Co z zieloną transformacją? Jaki wpływ ma na nas wojna, pandemia?

Będziemy o tym rozmawiać już wkrótce w Sopocie podczas czterech bloków tematycznych:
- Europa, czy potrzebny jest wielki reset?
- Gospodarka - nadmiar czy umiar?
- Zielony horyzont 2050
- Czy technologia uratuje świat?
 

RejestracjaEuropejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników - przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej.

Ideą przyświecająca planowaniu pierwszej edycji EFNI było stworzenie platformy wymiany myśli i koncepcji służących polepszeniu środowiska, w którym żyjemy i prowadzimy działalność gospodarczą. Tylko dzięki bliskiej obserwacji trendów możemy reagować szybko i proaktywnie oraz konstruktywnie kształtować przyszłość naszego kontynentu. Tygiel intelektualny liderów środowisk biznesowych z udziałem przedstawicieli świata polityki, nauki, kultury, organizacji pozarządowych i mediów ma inspirować przedsiębiorców i pozwolić na budowanie wspólnego głosu biznesu w debacie o przyszłości Polski i Europy. Podczas Forum szukamy odpowiedzi na nowe, globalne wyzwania, dyskutujemy o zmianach zachodzących na świecie i proponujemy konstruktywne rozwiązania. Dzielimy się wiedzą, definiujemy nowe idee zmieniające Europę, społeczeństwa i biznes. Tworzymy okazję do networkingu oraz nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami firm z różnych krajów.

Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.
wrz 15-16

czwartek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 999 zł
przedsprzedaż 849 zł
wrz 18-20

niedziela - wtorek, godz. 09:00

bilety 350 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.