stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

X Gdyński Magiel Twórczy (2 opinie)

9 czerwca w godz. 14.00-18.00 odbędzie się X edycja "Gdyńskiego Magla Twórczego", którego celem jest integracja osób z niepełnosprawnością ze społecznością lokalną Gdyni. Impreza prezentuje szeroko rozumianą twórczość i umacniania pozytywne relacje społeczne. Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, ośrodków wsparcia, gdyńskich szkół i organizacji pozarządowych będą mieli okazję do zaprezentowania swojej twórczości muzycznej, teatralnej, plastycznej.

wrz 12

sobota, godz. 12:00 - 22:00

Wstęp wolny
wrz 25-27

piątek - niedziela

bilety 8 zł
ulgowy 6 zł
Specjalnie na tę okazję wystąpią trójmiejscy artyści, a wśród nich cymbalista Krzysztof Nawrocki, Weronika Korthals, grupa grająca na kotłach karaibskich i inni artyści.

Ważnym elementem "maglowania" będzie kiermasz twórczości organizacji pozarządowych, gdzie oprócz zakupu oryginalnych i niespotykanych przedmiotów, będzie można zapoznać się z ofertą placówek skierowaną do osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzin.

Podczas trwania festynu odbędą się gry, zabawy, konkursy z nagrodami dla rodzin z dziećmi. Będzie można wziąć udział w pakiecie gier plenerowych, w których zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą coś dla siebie. Imprezę organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni przy współpracy gdyńskich warsztatów terapii zajęciowej i szkół specjalnych, organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, Urzędu Miejskiego w Gdyni oraz gdyńskich służb mundurowych - Policji i Straży Miejskiej i Straży Pożarnej.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  • spotkanie , wystawa , wernisaż
    lip 11-31
    g. 12:00
    Gdańsk, Kolonia
    Krzysztof Syruć