• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jemy na stadionie - zamykamy sezon

Amber Fest to doskonała okazja aby w Gdańsku hucznie zakończyć foodtruckowy sezon. Z tej okazji "FUTRAKI" przygotowały wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie kulinarne. 7 września na stadionie Energa Gdańsk kilkadziesiąt food trucków będzie jedną z atrakcji piwnego festiwalu Amber Fest, zaś 8 września w tym samym miejscu odbędzie się kolejna edycja "Jemy na stadionie" - zakończenie sezonu foodtruckowego 2019.

7 i 8 września (sobota i niedziela) 2019 r. Stadion Energa Gdańsk znów będzie tętnił życiem i przyciągał zapachami kulinarnych perełek z całego świata. Wszystko za sprawą food trucków, które będą karmić mieszkańców Trójmiasta. Świetną okazją do tego jest najpopularniejszy w Trójmieście festiwal piwa - Amber Fest, który odbędzie się w sobotę 7 września. Tego dnia food trucki będą karmić mieszkańców Trójmiasta, którzy odwiedzą Amber Fest od 11.00 do 24.00! Impreza foodtruckowa nie skończy się jednak wraz z północą! Już w niedzielę od godziny 11.00 rozpocznie się druga edycja "Jemy na stadionie" - tym razem pod hasłem: ZAMKNIĘCIE SEZONU FOODTRUCKOWEGO".

8 września od 11.00 -20.00 wszystko co porusza się na dwóch, trzech albo czterech kołach będzie karmić i poić mieszkańców Trójmiasta najbardziej wymyślnymi potrawami z całego świata. Miłośnicy kulinariów znajdą tutaj pyszne zupy, przystawki, dania główne, a także desery, kawę i zimne napoje.
Nie zabraknie ulubionych przez mieszkańców Trójmiasta oryginalnych burgerów, świeżych frytek i wspaniałych potraw kuchni japońskiej, meksykańskiej, gruzińskiej, tajskiej, indyjskiej, polskiej i wielu innych. Będą pyszne frytki, sandwiche, burgery, pizza, dania z woka, paluchy churros, pastrami, chilli con carne, guacamole, wrapy, naleśniki na słodko, a także wyśmienite tajskie lody, owoce w czekoladzie, mini pączki, grillowane banany i wiele innych - tradycyjnych, jak i egzotycznych potraw.

ZLOT FOOD TRUCKÓW:
7 września, 11.00-24.00 (w ramach Amber Fest)
8 września, 11.00-20.00 (w ramach "Jemy na Stadionie - zamknięcie sezonu foodtruckowego"
Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1.
Amber Fest odbywa się na parkingu P3 Stadionu Energa Gdańsk. Dla uczestników imprezy przeznaczony jest parking P4 (od ul. Żaglowej).

Lista food trucków (m. in.):
- Beat Pastrami Food Truck - amerykańskie pastrami!
- Bike Café (Gdynia) - mobilna kawiarnia!
- Cafe Rolka- Lodorolki - lody tajskie!
- Churros&Companeros - hiszpańskie churros!
- E.Doggs - najlepsze hot dogi!
- Funky Chicken - tortille z kurczakiem!
- Kiełbusfoodtruck - grillowane mazurskie kiełby!
- Kurcze dobre - panierowane kawałki kurczaka!
- Le mini lemoniada - lemoniada molekularna!
- MIMUS Street Food - karoce I cevapy!
- Momo-Smak Kuchnia Azjatycka - pad thai!
- Pan Burger - amerykańskie burgery!
- PAN FRYTA - frytki belgijskie!
- Pulled Pork F.T. - kanapki z szarpaną wieprzowiną!
- Rico Truck - włoska pizza!
- Szaszłykarnia.pl - najlepsze szaszłyki!
- TadamTadam - kurtosze i langosze!
- Tandoor Szama - Indian Street Food - kuchnia indyjska!
- WokKing - tajski pad thai!

Przeczytaj także

Opinie