08:11

22.07.2019

Czytelnik

Potrącenie rowerzysty przy Jaśkowej Dolinie.

Dolinka
Przed godziną 8 rano, funkcjonariusze otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w okolicy ulic Matuszewskiego i Jaśkowa Dolina. O incydencie poinformowali nas także czytelnicy w Raporcie.

Jak informuje Magdalena Ciska z gdańskiej drogówki, 34-letnia mieszkanka Gdańska, jadąc autem, podczas skrętu w prawo w ul. Matuszewskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście.

27-latek z obrażeniami głowy i szyi został przewieziony do szpitala.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Opinie (27) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • 2019-07-22 09:26
    Skandal (9)
    To jest absolutny skandal że jeszcze nikt nie zajął się rozwiązaniem tego problemu- jeżdżę tamtędy codziennie i w ciągu ostatniego miesiąca widziałem 3 dosłownie takie same sytuacje. Kierowcy którzy nie znają tego skrzyżowania wjeżdżają bez upewnienia się czy ścieżką z góry nie pędzi rower.
    Moja propozycja rozwiązania tego problemu to wybudowanie progów zwalniających, postawienie znaków ostrzegawczych i ostrzegawczej sygnalizacji świetlnej, do tego jakiś sposób na spowolnienie rowerzystów którzy pędzą z góry. Od razu uprzedzam że postawienie tam sygnalizacji świetlnej zakorkowałoby jaśkową już zupełnie więc trzeba znaleźć inne rozwiązanie.
    Kac

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót