16:46

15.01

REDAKCJA

Skrzyżowanie ulic Schuberta i Schumana przejezdne

Trojmiasto.pl
Skrzyżowanie ulic Schuberta i Schumana jest już całkowicie przejezdne dla ruchu kołowego. Ekipy SNG zakończyły działania związane z usuwaniem skutków awarii wodociągowej.

Przejazd odbywa się po nawierzchni tymczasowej. Trwają uzgodnienia służb w sprawie ułożenia nawierzchni docelowej.

11:59

15.01

REDAKCJA

Częściowe przywrócenie ruchu na ul. Schuberta

Trojmiasto.pl
Służby Saur Neptun Gdańsk zlokalizowały już miejsce uszkodzonego wodociągu na skrzyżowaniu ulic Schumana i Schuberta. Wodociąg został naprawiony i trwa jego nawadnianie. Woda powinna wrócić do mieszkańców ul. Schumana w ciągu godziny. Udało się przywrócić ruch kołowy na jednej nitce drogi ul. Schuberta. Droga w kierunku Wrzeszcza jest przejezdna. Obowiązuje objazd w relacji Wrzeszcz-Piecki-Migowo. Poprowadzony jest ulicami: Sobieskiego, Wagnera, Mozarta i Beethoveena.

10:22

15.01

REDAKCJA

Zamknięte skrzyżowanie Schumana i Schuberta w Gdańsku

Trojmiasto.pl
W związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągowej skrzyżowanie ulic Schumana i Schuberta zostało całkowicie wyłączone z ruchu - informuje Saur Neptun Gdańsk.

Prace naprawcze powinny się zakończyć w środę 15 stycznia w godzinach wieczornych.

- Konieczność zajęcia pasa drogowego spowodowała awaria wodociągu o średnicy 100 mm. Bez wody pozostają mieszkańcy ul. Schumana. Zastępczy punkt poboru wody uruchomiono dla nich przy ul. Schumana 18. Dodatkowo wodę dostarcza cysterna. Usunięcie awarii wodociągowej potrwa ok. 6 godzin. Następnie ekipy przystąpią do uzupełnienia warstw jezdni - mówi Magdalena Rusakiewicz, rzecznik prasowy SNG.

Wyłączenie skrzyżowania z ruchu spowodowało zmiany organizacyjne w ruchu. Objazd z Wrzeszcza w kierunku Piecek-Migowa odbywać się będzie ulicami: Sobieskiego, Wagnera, Mozarta i Beethoweena.

Z kolei w kierunku Wrzeszcza ulicami: Beethowena, Wagnera i Sobieskiego.

Z powodu awarii inaczej kursuje też komunikacja miejska. Autobusy linii 168, 199 i 283 w obu kierunkach kursują ulicami: ... - Cygańska Góra - Powstańców Warszawskich - Ludwika Beethovena - ...

Tymczasowo nieobsługiwane są przystanki: Schumana i Schuberta.

Przystanek Pomorskie Szkoły Rzemiosł [1356] przeniesiony został w miejsce przystanku Pomorskie Szkoły Rzemiosł [1744] (jak dla linii 115 i 131).

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.