stat
Impreza już się odbyła

Sopot Wave vol. 9

Sopot Wave Vol. 9 czyli powitanie sezonu żeglarskiego, już 31 maja na tarasach przy Aquaparku w Sopocie.

Relacja z imprezy

Ideą wydarzenia jest połączenie dwóch światów - mody i żeglarstwa, których wspólnym mianownikiem jest po prostu lifestyle. Wydarzenie poprowadzi znana dziennikarka radiowa i telewizyjna, Beata Tadla oraz żeglarz sportowy, Piotr Kula.

Sopot Wave połączony jest z inauguracją Biznes Ligi Żeglarskiej. Regaty w sezonie odbywają się na wodach w pobliżu sopockiego mola. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną załogi biorące w niej udział.

Jednym z punktów programu będzie prezentacja nowego cyklu regat Livolo Super Puchar Gdyni, w najpopularniejszej klasie Optimist. Organizatorem regat są cztery największe gdyńskie kluby żeglarskie oraz Gdyńskie Centrum Sportu. Sponsorem regat natomiast jest Livolo Gdynia. W części żeglarskiej nie zabraknie czołowych klubów żeglarskich. UKS Navigo i SKŻ opowiedzą o planach na nadchodzący sezon, a o żeglarstwie jako pasji i sposobie na życie opowie dżentelmeński Yacht Club Sopot.

Jak zwykle nie zabranie sportowych oraz casualowych pokazów mody. Na wybiegu zobaczymy markę Ramatuelle Beachwear Fashion oferującą stylowe kąpielówki i koszulki polo, prestiżową żeglarską markę Campione, Showroom Junge Chic, Menta Meccanica, a także jak zwykle bardzo kobiecą kolekcję Michała Starosta.

Atrakcją wieczoru będzie widowiskowy pokaz z ogniem - Mamadoo Fireshow.

---
Organizatorem wydarzenia jest MS Group wydawca Prestiż Magazyn Trójmiejski i W Ślizgu! oraz organizator 3Citytenniscup.

Organizatorem regat BLŻ jest GSC Yachting.

Partnerzy: Mazda BMG Goworowski, City Handlowy, Hossa, Livolo,Marina Mainson Home&Living, Lassai Medical Clinic, Aqua Park Sopot, Bar4You, Dalkowski Wódka, Hennkel&Co Polska, Freixenet, Event Service Wypożyczalnia Gastronomiczna, PSSW, Excellentq, Rose Atelier.

Patroni Medialni: Prestiż Magazyn Trójmiejski, W Ślizgu, Radio Gdańsk, Pracodawcy Pomorza, esopot.pl, Kurier Gdyński

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij