Fakty i opinie

stat

Ul. Do Studzienki została otwarta

W czwartek po godz. 17 doszło do zapadnięcia się fragmentu jezdni ul. Do Studzienki zobacz na mapie Gdańska we Wrzeszczu. Powodem była awaria kanału sanitarnego i deszczowego. Ulica została zamknięta w obu kierunkach od al. Grunwaldzkiej zobacz na mapie Gdańska do ul. Fiszera/Matejki zobacz na mapie Gdańska. Awaria została w nocy usunięta. Prace polegające na odtworzeniu drogi zaczęły się w piątek rano i trwały do soboty do godz. 9.AKTUALIZACJA, sobota, godz. 9:13


Drogowcy odtworzyli fragment zapadniętej drogi i ul. Do Studzienki jest już przejezdna w obu kierunkach.


O zapadnięciu się jezdni informowali czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.Dziura w drodze powstała w wyniku awarii kanału sanitarnego i deszczowego, które przebiegają pod jezdnią.

Wyrwa o wymiarach ok. 2 m na 3 m i głębokości 2 m spowodowała konieczność zamknięcia w czwartek po południu ul. Do Studzienki w obu kierunkach. W piątek rano ulica wciąż była nieprzejezdna.

- Awaria została usunięta w nocy, obecnie na miejscu działa firma, która ma za zadanie uzupełnić brakujący fragment nawierzchni. W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć, jak długo to potrwa - mówi Magdalena Rusakiewicz, rzecznik Saur Neptun Gdańsk.
Ulica jest zamknięta w obu kierunkach na odcinku od al. Grunwaldzkiej do ul. Fiszera/Matejki. Na czas prac związanych z odtworzeniem ulicy wprowadzony został objazd.

Objazd:


Z ul. Do Studzienki - w prawo w ul. Fiszera i ul. Bohaterów Getta oraz Politechniczną. Zamknięty jest lewoskręt z al. Grunwaldzkiej w ul. Do Studzienki oraz pas na wprost z ul. Miszewskiego - objazdy przez Jaśkową Dolinę i Matejki.

Zmiany w komunikacji miejskiej:
Linie autobusowe nr 168 i 199 w obu kierunkach zostały przekierowane objazdem ul. Matejki. Przystanek "Matejki" nie jest obsługiwany.

Przystanek "Jaśkowa Dolina" na al. Grunwaldzkiej nie jest obsługiwany. Jego funkcję pełni przystanek "Jaśkowa Dolina" na ul. Partyzantów.

Opinie (239) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.