Fakty i opinie

Gdańsk 5.02.2021. TIR uderzył w barierki na obwodnicy

TIR na barierkach blokuje dwa pasy ruchu


Spore utrudnienia w ruchu na obwodnicy, ale na szczęście bez osób poszkodowanych - to skutki kolizji z udziałem dwóch TIR-ów, do której doszło w piątek, 5.02.2021 r., na trójmiejskiej ekspresówce. Jedna z ciężarówek uderzyła w barierki na wysokości węzła KarczemkiMapka. Usuwanie skutków wypadku trwało około trzech godzin. Po godzinie 13 trasa była już przejezdna.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone

Widzisz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.


Aktualizacja, godz. 13:51Jak poinformowali policjanci, zakończono usuwanie skutków wypadku. Trasa jest już przejezdna.O incydencie na obwodnicy poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Z ich relacji wynikało, że do wypadku doszło po godzinie 10. Na obwodnicy, zaraz za zjazdem do Auchan w stronę Pruszcza Gdańskiego, ciężarówka uderzyła w metalową barierkę.

TIR uderzył w barierki na obwodnicy

W kierunku A1 zaraz za węzłem Karczemki. Kolizja miała miejsce kilka minut temu. Od redakcji: Jak poinformowali strażacy, do zderzenia doszło między lotniskiem a Karczemkami. W zderzeniu udział brały dwa samochody ciężarowe. Ze wstępnych informacji służb ratunkowych wynika, że nikt nie odniósł obrażeń, mogą się pojawić utrudnienia w ruchu - pojazdy stoją na pasie awaryjnym.


Strażacy poinformowali, że w incydencie drogowym udział brały w sumie dwie ciężarówki. Ze wstępnych informacji służb wynika, że na szczęście nikt nie został poszkodowany. Kierowcy jadący w tym kierunku powinni liczyć się jednak z korkami.


Skutki wypadku na obwodnicy na nagraniu czytelnika.Przyczyną zbyt duża prędkość ciężarówkiPrzyczyny zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, jadąc prawym pasem S6 w kierunku Łodzi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył pojazdu ciężarowego, również z naczepą. Po zderzeniu sprawca kolizji skręcił w lewo i uderzył w barierę energochłonną - mówi Magdalena Ciska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

TIR po stłuczce stoi na środku drogi.

W tej chwili przejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku Łodzi. Utrudnienia w ruchu potrwać mogą około 1,5 godziny.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (55)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »