Fakty i opinie

Grafficiarz zatrzymany na gorącym uczynku

Najnowszy artukuł na ten temat

Grafficiarze zdewastowali umocnienia

Kamery monitoringu uchwyciły moment, w którym 40-latek z Gdyni zaczął malować ścianę.
Kamery monitoringu uchwyciły moment, w którym 40-latek z Gdyni zaczął malować ścianę. mat. prasowe

Operator miejskiego monitoringu w Sopocie zobaczył w pewnym momencie dziwnie zachowującego się mężczyznę, który po chwili wyciągnął farbę w sprayu i zaczął mazać nią ścianę tunelu między al. Niepodległości a ul. Majkowskiego. Graficiarzem okazał się 40-latek z Gdyni - zajęli się nim już sopoccy policjanci.Wszystko działo się w poniedziałek po godz. 13. Mężczyzna, którego zobaczył na ekranie z poglądem pochodzącym z jednej z kamer monitoringu jego operator, zachowywał się podejrzanie: nerwowo rozglądał się i sprawdzał, czy nikt nie patrzy. Operator nakierował bezpośrednio na niego kamerę, a po chwili okazało się, że jego przeczucie było jak najbardziej uzasadnione.

- Podejrzenia operatora okazały się słuszne, ponieważ mężczyzna widoczny na ekranie w pewnym momencie wyciągnął z torby farbę w sprayu i zaczął malować ścianę. Po kilkunastu sekundach oddalił się w kierunku al. Niepodległości. Jego rysopis przekazany został wszystkim patrolom straży miejskiej - mówi Anna Dyksińska z sopockiego magistratu.
Kilkanaście minut później jeden z patroli rozpoznał podejrzanego, który wciąż przebywał w okolicy sopockiego dworca. 40-latek z Gdyni został ujęty, doprowadzony na komisariat i przekazany policji.

Opinie (210) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.