Fakty i opinie

stat

Kibicuj biegaczom na ulicach Gdyni

Na starcie biegu głównego ma się pojawić co najmniej 2600 biegaczy.
Na starcie biegu głównego ma się pojawić co najmniej 2600 biegaczy. fot. gdyniasport.pl

W sobotę i niedzielę ulicami Gdyni pobiegną uczestnicy Biegu Urodzinowego. Można im kibicować, ale warto też wiedzieć o zamkniętych ulicach i proponowanych objazdach.zakończona Łącznie głosów: 864
Ponad 2600 osób zgłosiło się na dystansie 10 km do Biegu Urodzinowego Gdyni. Impreza potrwa od 16 do 17 lutego, a towarzyszyć jej będą marsz nordic walking oraz biegi młodzieżowe i malucha.

Gdynia: bieg dzieci i młodzieży oraz nordic walking w sobotęZmiany w ruchu zaczną obowiązywać w sobotę. Tego dnia trzeba być gotowym na utrudnienia głównie wokół stadionu piłkarskiego. Od godziny 6 do ok. 16 wyłączone z ruchu będą ulice:

Bieg urodzinowy w Gdyni: główna impreza w niedzielęBieg Urodzinowy Gdyni: zapowiedźW niedzielę, która nie jest handlową, zostaną zamknięte dla ruchu pomiędzy godz. 6 a 15 ulice: Olimpijska, Sportowa, Kazimierza Górskiego (od wyjazdu z hali garażowej Centrum Riviera na Drogę Gdyńską w kierunku Sportowej).

Aktywny weekend w TrójmieścieW godzinach 9 - 13 dodatkowo zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice:


mat. prasowe
- W związku z czterogodzinnym zamknięciem dla ruchu alei Zwycięstwa kierowców jadących w kierunku Śródmieścia z południowych dzielnic Gdyni i w przeciwnym kierunku prosimy o korzystanie z objazdu Drogą Gdyńską - informują urzędnicy.
Ruch na poszczególnych ulicach i ich odcinkach będzie sukcesywnie przywracany po zakończeniu biegu.

Sportowe imprezy w Gdańsku, Sopocie i GdyniSporo zmian zajdzie także w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły na stronie ZKM Gdynia

Rozkład ZKM GdyniaBieg urodzinowy Gdyni 2018

Opinie (183) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.