Fakty i opinie

Kibicuj biegaczom na ulicach Gdyni

Na starcie biegu głównego ma się pojawić co najmniej 2600 biegaczy.
Na starcie biegu głównego ma się pojawić co najmniej 2600 biegaczy. fot. gdyniasport.pl

W sobotę i niedzielę ulicami Gdyni pobiegną uczestnicy Biegu Urodzinowego. Można im kibicować, ale warto też wiedzieć o zamkniętych ulicach i proponowanych objazdach.Użytkownicy naszej aplikacji wiedzą o tym od dawna!

Pobierz aplikację: Android | iPhone


zakończona Łącznie głosów: 864
Ponad 2600 osób zgłosiło się na dystansie 10 km do Biegu Urodzinowego Gdyni. Impreza potrwa od 16 do 17 lutego, a towarzyszyć jej będą marsz nordic walking oraz biegi młodzieżowe i malucha.

Gdynia: bieg dzieci i młodzieży oraz nordic walking w sobotęZmiany w ruchu zaczną obowiązywać w sobotę. Tego dnia trzeba być gotowym na utrudnienia głównie wokół stadionu piłkarskiego. Od godziny 6 do ok. 16 wyłączone z ruchu będą ulice:

Bieg urodzinowy w Gdyni: główna impreza w niedzielęBieg Urodzinowy Gdyni: zapowiedźW niedzielę, która nie jest handlową, zostaną zamknięte dla ruchu pomiędzy godz. 6 a 15 ulice: Olimpijska, Sportowa, Kazimierza Górskiego (od wyjazdu z hali garażowej Centrum Riviera na Drogę Gdyńską w kierunku Sportowej).

Aktywny weekend w TrójmieścieW godzinach 9 - 13 dodatkowo zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice:


mat. prasowe
- W związku z czterogodzinnym zamknięciem dla ruchu alei Zwycięstwa kierowców jadących w kierunku Śródmieścia z południowych dzielnic Gdyni i w przeciwnym kierunku prosimy o korzystanie z objazdu Drogą Gdyńską - informują urzędnicy.
Ruch na poszczególnych ulicach i ich odcinkach będzie sukcesywnie przywracany po zakończeniu biegu.

Sportowe imprezy w Gdańsku, Sopocie i GdyniSporo zmian zajdzie także w kursowaniu komunikacji miejskiej. Szczegóły na stronie ZKM Gdynia

Rozkład ZKM GdyniaBieg urodzinowy Gdyni 2018

Opinie (183) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.