Fakty i opinie

stat

Korki utrudniały powrót po długim weekendzie

Korek na A1 w kierunku Łodzi ma 10 km.
Korek na A1 w kierunku Łodzi ma 10 km. fot. czytelnik Trojmiasto.pl

Po godz. 14 otrzymaliśmy informacje o pierwszych korkach na autostradzie A1. Późniejszym południem można się ich będzie spodziewać na zjeździe z obwodnicy na Chyloni, drodze krajowej S7 czy na drodze z Helu.Aktualizacja godz. 18:30: Nie zmienia się sytuacja na autostradzie A1, jest tam 10 km korek od bramek w kierunku Łodzi. Stoi też obwodnica w od Auchan w kierunku Gdańska. Natomiast na drodze S7 w stronę Gdańska nie ma korka, ale jedziemy bardzo powoli.

Korek na obwodnicy.

Aktualizacja godz. 16:05: Obecnie korki pojawiły się na wysokości Auchan. Spore problemy mają też kierowcy wyjeżdżający z Wyspy Sobieszewskiej. Zakończył się tam festiwal latawców, ale żeby zjechać z mostu trzeba czekać pół godziny.

Korek na wysokości AuchanBy wyjechać z Sobieszewa trzeba czekać pół godziny.


Kończy się długi weekend, zaczynają się powroty do domów. Do tej pory na ulicach Trójmiasta nie ma większych utrudnień, niestety inaczej jest już na autostradzie A1.

Już po godzinie 14 otrzymaliśmy pierwsze sygnały, że w kierunku tworzą się spore korki w kierunku Łodzi. Jeden z naszych czytelników napisał, że korek obecnie ma około 10 km.

Późnym popołudniem należy się spodziewać korków na obwodnicy, czy drodze z Helu.

O kolejnych utrudnieniach na bieżąco informujemy w Raporcie Drogowym.

Opinie (99) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.