• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Mieszkanki Chełmu ostrzegają się przed napastnikiem seksualnym

szym
18 maja 2022, godz. 07:00  Raport z Trójmiasta
Opinie (188)
Do zdarzenia doszło nieopodal Pasażu Chełmskiego, w pobliżu ul. Cebertowicza. Do zdarzenia doszło nieopodal Pasażu Chełmskiego, w pobliżu ul. Cebertowicza.

Szedł za kobietą, złapał ją za pośladki i uciekł. Mieszkanka Chełmu ostrzega przed mężczyzną, który zaatakował ją nieopodal ul. CebertowiczaMapka. Sprawą zajmuje się policja.

 
Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie z Trójmiasta.
Widzisz coś ciekawego? Kliknij i RAPortuj!


Czy znasz swojego dzielnicowego?

Sygnał o zdarzeniu otrzymaliśmy w Raporcie z Trójmiasta. Do incydentu dojść miało natomiast w poniedziałek, 16 maja, nieopodal popularnego pasażu na Chełmie w Gdańsku.

- Szczupły, wysoki mężczyzna szedł za mną szybkim krokiem od Pasażu Chełmskiego przez park, w stronę bloków na ul. Cebertowicza. Przed blokiem Cieszyńskiego 18Mapka, od strony parkingu, zwolnił i szedł za mną kilka metrów. Nagle złapał mnie za pośladki i przeciągnął ręką, po czym szybko się odwrócił i odszedł, później zaczął biec - napisała w udostępnionej w specjalnym ogłoszeniu informacji poszkodowana.
Mężczyzna - wynika z relacji kobiety - był ubrany na ciemno i miał na głowie kaptur.

Pojawiło się ostrzeżenie od poszkodowanej kobiety. Pojawiło się ostrzeżenie od poszkodowanej kobiety.

Policja zajmuje się sprawąChoć - jak mówi asp. sztab. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku - nikt w tej sprawie nie złożył dotychczas zawiadomienia, sygnałem zajęli się policjanci.

- Rejon został objęty dodatkową kontrolą służby patrolowej. Sprawą zajmują się też kryminalni oraz dzielnicowy, którzy rozmawiają z mieszkańcami i szczegółowo sprawdzają wszystkie informacje dotyczące zdarzenia - mówi policjant.


Osoby, które były świadkami oraz mają informacje na temat zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu przy ul. Platynowej 6F pod nr. tel. 47 741 67 22, informacje można przesłać na adres poczty komendant.kp1@gd.policja.gov.pl

Ostrzeżenia przed ekshibicjonistąTo nie pierwszy podobny przypadek na Chełmie. W 2020 r. opisaliśmy sprawę mieszkańców ostrzegających przed mężczyzną, który został przyłapany na masturbacji przy ul. BiegańskiegoMapka. Z opisu świadka wynikało, że mężczyzna miał na twarzy kominiarkę.
szym

Opinie wybrane


wszystkie opinie (188)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.