• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Poturbowała kierowcę za rachunek na 16 zł

as
11 maja 2022, godz. 13:45 
Opinie (157)
Pijana 39-latka noc spędziła na izbie wytrzeźwień. Pijana 39-latka noc spędziła na izbie wytrzeźwień.

Wiadomo, że prawie wszystko drożeje i każdą złotówkę warto oglądać dwa razy przed wydaniem, ale czy 16 zł za kurs taksówką to rzeczywiście tak dużo?W minioną niedzielę pewna 39-latka zamówiła w Gdańsku kurs taksówką. Podróż odbyła się bez przeszkód, rachunek w miejscu docelowym nie był duży, wynosił bowiem 16 zł.

Mimo to, gdy pasażerka usłyszała, że musi tyle zapłacić, wpadła w furię. Nie tylko odmówiła zapłaty, ale i wdała się w szarpaninę z taksówkarzem.

Była na tyle krewka, że kierowcy wyłamała kciuk. Na tym nie poprzestała, bo uszkodziła także zewnętrzne lusterka samochodu.

Nie cena, lecz promile. Konkretnie: 2,5Co sprawiło, że pasażerka zareagowała tak gwałtownie? Prawdopodobnie jednak nie cena, lecz to, że kobieta była kompletnie pijana. Po wszystkim okazało się, że kobieta ma w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Traf chciał, że świadkami agresywnego zachowania pasażerki było dwoje policjantów po służbie. W czasie ich interwencji kobieta była agresywna, nie wykonywała poleceń policjantów, dlatego funkcjonariusze użyli wobec niej środków przymusu bezpośredniego.

Poważne zarzuty dla krewkiej pasażerkiCzy odmówiła(e)ś kiedyś zapłaty za kurs taksówką?

- Kobieta spowodowała uszkodzenie ciała kierowcy trwające powyżej siedmiu dni. Do tego urwała dwa lusterka w taksówce, powodując straty na ponad 1 tys. zł - wylicza podinspektor Magdalena Ciska z gdańskiej policji.
Ponieważ badanie wykazało, że kobieta jest pijana, noc spędziła w pogotowiu socjalnym dla osób nietrzeźwych.

Krewka pasażerka została zatrzymana, przesłuchana i usłyszała zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz zniszczenia mienia. Grozi jej za to do pięciu lat więzienia.
as

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (157)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.