Fakty i opinie

Policja szuka agresywnego mężczyzny. Drugi sam się zgłosił

Widoczny na zdjęciu (i niezamazany) mężczyzna jest poszukiwany w związku z atakiem na obywatela Indii.
Widoczny na zdjęciu (i niezamazany) mężczyzna jest poszukiwany w związku z atakiem na obywatela Indii. fot. policja

Pierwszy zbił szybę w samochodzie stojącym w korku, a drugi zaatakował w kolejce SKM obywatela Indii, szarpiąc go i rzucając bez powodu w jego kierunku rasistowskie obelgi. Udostępniono nam wizerunki obu poszukiwanych. Ten pierwszy zgłosił się w czwartek wieczorem na policję.Wybił szybę w aucie stojącym w korkuAktualizacja, godz. 8:50 Mężczyzna ze zdjęcia zgłosił się na policję, w związku z czym usuwamy jego wizerunek.


Mężczyzna miał wybić tylną szybę w samochodzie stojącym w korku. Zdjęcie zrobił mu sam poszkodowany. Wszystko działo się 27 października na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Konopnickiej.

Poszkodowany poruszał się samochodem marki Skoda w korku. Jak ustalili policjanci, przejechał on przez skrzyżowanie, ale sam tył jego samochodu pozostawał na przejściu dla pieszych. Kierowca nie mógł ruszyć do przodu, bo na drodze był zator. W pewnym momencie jedna z osób przechodzących przez jezdnię na pasach, podeszła do auta i silnie uderzyła w tylną szybę, wybijając ją.

Zaatakował obywatela Indii w kolejce SKMDrugi z poszukiwanych kilka tygodni wcześniej miał zaatakować w kolejce SKM obywatela Indii. Do zdarzenia doszło, gdy kolejka jechała z Przymorza w kierunku Żabianki.

- Sprawca działał bez powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego. W toku prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli monitoringi, na których został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Wizerunek poszukiwanego mężczyzny został rozesłany do wszystkich jednostek policji. Niestety do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach powyżej albo posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu: 58 32 16 222.

Opinie (329) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.