• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Polska przegrała, ale trójmiejscy kibice byli wielcy!

piw
16 czerwca 2012 (artykuł sprzed 12 lat) 
aktualizacja: godz. 02:08 (17 czerwca 2012)
Nasi piłkarze mogli liczyć na wsparcie trójmiejskich kibiców. Nasi piłkarze mogli liczyć na wsparcie trójmiejskich kibiców.

Polska przegrała we Wrocławiu z Czechami 1:0. Zwycięstwo dawało nam pewny awans do ćwierćfinału Euro 2012. Niestety, nasi piłkarze nie podołali zadaniu. W przeciwieństwie do kibiców - w gdańskiej strefie było ich równo 40 tysięcy.Zobacz jak relacjonowaliśmy przebieg spotkania Polska-Czechy we Wrocławiu

Godz. 2:08 Zabawa na Długim Targu nadal trwa w najlepsze. Poniżej kolejne dwa filmy pokazujące, jak bawią się wspaniali trójmiejscy kibice. My tymczasem kończymy naszą relację i zapraszamy na stronę Trojmiasto.pl jutro rano - o godz. 10 opublikujemy więcej materiałów pokazujących, jak w nocy po meczu bawiono się w Gdańsku.

Ciąg dalszy zabawy kibiców przy fontannie Neptuna


Kolejny film dokumentujący doskonałą zabawę kibiców***


Godz. 1:45 Kibice nadal bawią się w centrum Gdańska.

Chóralne śpiewy na Długim Targu***


Godz. 0:53 Mimo porażki naszych piłkarzy zabawa na ulicach Gdańska trwa w najlepsze. Kibice grają w piłkę "pod Neptunem", nieopodal przechadza się prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, a tłum - zdecydowanie spragniony relaksu po wyczerpującym meczu - okupuje wszystkie sklepy i restauracje w centrum miasta.
Kolejka przed jednym ze sklepów monopolowych. Kolejka przed jednym ze sklepów monopolowych.


***


Godz. 0:09 "Polacy, nic się nie stało" - zaintonowali kibice opuszczający gdańską strefę.

Kibice opuszczający gdańską strefę***


Godz. 0:03 Kibice, którzy postanowili - mimo porażki Polaków - pozostać w Gdańsku i nie wracać do domówi, tłumnie udali się w kierunku barów z fast foodem oraz... sklepów monopolowych.

***


Godz. 23:22 Większość kibiców opuściła już strefę - do domu rozwiezie ich 40 dodatkowych tramwajów i 35 autobusów. W środku pozostało około 2,5 tys. osób. Oglądają retransmisję meczu Grecja-Rosja.

***


Godz. 22:58 Kibice powoli opuszczają teren gdańskiej strefy.
Nastroje wśród kibiców opuszczających strefę nie są zbyt dobre. Nastroje wśród kibiców opuszczających strefę nie są zbyt dobre.


***


Godz. 22:41 Niestety, reprezentacja Polski żegna się z turniejem. Z naszej grupy awansują Czesi i (sensacyjnie) Grecy, którzy pokonali w Warszawie Rosjan.

***


Godz. 22:37 Mecz się jeszcze nie skończył, a kibice już wychodzą ze strefy.

***


Godz. 22:15 Niestety Czesi strzelają bramkę na 1:0. Ćwierćfinał Euro 2012 oddala się... ale zostało jeszcze trochę czasu do końca meczu.

***


Godz. 22:02 W gdańskiej strefie wielkie emocje, a w meczu wciąż 0:0.

Zobacz jakie emocje towarzyszą oglądaniu meczu w gdańskiej strefie***


Godz. 21:48 Tak kibice zgromadzeni w gdańskiej strefie odśpiewali przed meczem hymn Polski. Prawda, że pięknie? Czekamy na drugą połowę meczu i zwycięstwo naszych piłkarzy. Co ciekawe, Grecy po 45 minutach wygrywają z Rosjanami 1:0.

Kibice w Gdańsku odśpiewali hymn***


Godz. 21:37 Po pierwszej połowie remisujemy z Czechami 0:0. Emocje są ogromne, także w strefie kibica w Gdańsku. Jak donoszą nasi wysłannicy, niektórzy... mdleją.

***


Godz. 21:24 Tak wyglądały "z góry" tłumy kibiców zmierzające do gdańskiej strefy kibica. Prawda, że imponująco?

Kibice idący w kierunku strefy***


Godz. 20:57 Mecz trwa. Na razie przeważamy. W gdańskiej strefie kibica trwa z kolei zabawa!
Strefa kibica - pierwsze minuty meczu (w tle wielka "sektorówka"). Strefa kibica - pierwsze minuty meczu (w tle wielka "sektorówka").


***


Godz. 20:28 UWAGA! Gdańska strefa kibica została zapełniona do ostatniego miejsca! W środku jest 40 tys. ludzi. Na teren strefy nie będą już wpuszczani kolejni kibice. Z informacji, które do nas docierają, wynika, że przed bramami znajduje się nawet kilkanaście tysięcy osób. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz powinni udać się do okolicznych barów i restauracji.

***


Godz. 20:24 Tymczasem w gdańskiej strefie kibica... piłkarskie zaręczyny. Życzymy wszystkiego najlepszego zakochanej parze!
Zaręczyny w strefie kibica. Zaręczyny w strefie kibica.


***


Godz. 20:22 Jak donosi nasz specjalny wysłannik z Wrocławia, na stadionie trwa właśnie prawdziwa fiesta.
Stadion we Wrocławiu na chwilę przed rozpoczęciem meczu. Stadion we Wrocławiu na chwilę przed rozpoczęciem meczu.


***


Wypadek przy Błędniku

Godz. 19:59 Podczas przemarszu kibiców w kierunku gdańskiej strefy doszło do wypadku. Jeden z fanów - jak twierdzą świadkowie najprawdopodobniej Hiszpan - spadł z Błędnika. Od razu na miejscu pojawiła się policja, wezwano także pogotowie. Jak twierdzą świadkowie, mężczyzna poruszał się po upadku. Innych incydentów na szczęście nie odnotowano. Kibice idący do strefy byli bardzo zdyscyplinowani.


***


Godz. 19:51 W strefie kibica jest już 17 tys. osób!
Prawdziwe tłumy w gdańskiej strefie. Prawdziwe tłumy w gdańskiej strefie.


***


Godz. 19:44 Kibice w drodze do strefy.


***


Mapka gdańskiej strefy. Mapka gdańskiej strefy.
Godz. 19:28 Dostaliśmy informację, że kibice mają problem, aby dostać się na teren gdańskiej strefy kibica. Organizatorzy twierdzą, że w środku jest jeszcze sporo miejsca (na razie na teren strefy weszło ok. 14 tys. osób, a pomieścić może ona 40 tys.), problemem jest to, że kibice wybierają pierwszą (najbliższą od strony centrum) bramę. Sugerujemy udanie się do dwóch kolejnych. I na koniec ciekawostka: do strefy wchodzi obecnie 230 kibiców na minutę.

***


Godz. 19:20 - Nad strefą kibica chmury i kropi deszcz, ale ulewa to nie jest - donoszą nasi wysłannicy. Kto by się zresztą w takim momencie pogodą przejmował? Na pewno nie nasi wspaniali kibice!

***


Godz. 19:08 Prawdziwe tłumy w gdańskiej strefie kibica i w drodze do strefy. Mamy przeczucie, że dziś naprawdę padnie rekord!
***


Godz. 18:18 Był husaria... czas na husarię w wersji mini.
Prawda że piękny? Prawda że piękny?


***


Godz. 18:13 Jak bardzo polscy kibice pragną zwycięstwa? Zobaczcie, co kamera naszego czytelnika zarejestrowała dziś na jednej z gdańskich ulic.

Polacy głodni zwycięstwa***


Godz. 17:55 W naszej redakcji i na ulicach Gdańska nastrój w dalszym ciągu śpiewający. Zobaczcie, jak kreatywni i muzykalni potrafią być kibice udający się w kierunku gdańskiej strefy kibica, aby wspierać naszych piłkarzy.

Kibice (nie tylko z Polski) muzycznie dopingują naszą reprezentację***


Godz. 17:33 Na ulicach Gdańska coraz więcej kibiców. Wiwatują, wierzą w zwycięstwo Polski i śpiewają... No właśnie. Jak myślicie, co powinni śpiewać polscy fani, aby dorównać swoim kolegom z Irlandii, którzy wprawili w czwartek w drżenie gdańską areną intonując swoją pieśń: The Fields of Athenry?
Gdańsk powoli opanowują kibice. Gdańsk powoli opanowują kibice.


***


Husaria na ulicach Gdańska. Husaria na ulicach Gdańska.
Godz. 16:45 Jak dowiedzieliśmy się, nie tylko we Wrocławiu na stadionie, ale i w gdańskiej strefie kibica przed dzisiejszym meczem pojawi się gigantyczna biało-czerwona flaga, czyli tak zwana sektorówka. Flaga ma mieć aż 500 metrów kwadratowych powierzchni.

Tymczasem na ulicach Gdańska spotkać można charakterystyczne "uskrzydlone" samochody. Czy i nasi piłkarze będą wieczorem niczym husaria? Oby!

***


Godz. 15:25 W Gdańsku ustawiono dziś 20 dodatkowych toalet. Zobacz mapę z naniesionymi wszystkimi publicznymi szaletami (PDF). Mamy nadzieję, że dzięki większej liczbie miejsc, gdzie można pozbyć się skutków ubocznych piwa, które będzie się dziś lać strumieniami, nie będziemy musieli patrzeć więcej w Gdańsku na... takie sceny.

***


Godz. 14:48 W związku z dużym zainteresowaniem wieczorną transmisją meczu Polska-Czechy w gdańskiej strefie kibica, organizatorzy uruchomią dziś dodatkowy parking w formule park & ride. Będzie się mieścić przy al. Armii Krajowej zobacz na mapie Gdańska, na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Jabłoniowej. Dojazd z parkingu do centrum miasta odbywa się z pomocą specjalnej bezpłatnej autobusowej linii C1 oraz tramwajami jadącymi od strony pętli Łostowice-Świętokrzyska. Parking zostanie otwarty o godz. 16.

***


Godz. 14:28 Ku pokrzepieniu serc: bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Polsce. Średnio, za każdą złotówkę postawioną na naszą drużynę narodową możemy dostać od 2,10 do 2,25 zł. Jeżeli wygrają Czesi, a my na nich postawimy, za jedną złotówkę otrzymamy od 3,10 do 3,35 zł. Kurs na remis to średnio ok. 3,40. I jak tu nie wierzyć w historyczną wygraną?!

***


Jak zakończy się mecz Polska-Czechy?

Wiele wskazuje na to, że rekord rzeczywiście może dziś paść. Tak blisko wyjścia z fazy grupowej Polska nie była od dawna. Ostatnio sztuka taka udała się naszej reprezentacji... w 1986 roku, na mistrzostwach świata w Meksyku. Czy dziś uda się powtórzyć sukces sprzed lat? Jesteśmy przekonani, że tak, gdyż zmierzymy się z reprezentacją Czech, która na pewno znajduje się w zasięgu naszych piłkarzy.

Podobnie myślą też kibice z Trójmiasta. Jeżeli zapowiedzi organizatorów spełnią się, to w samej tylko gdańskiej strefie pojawić może się 40 tys. osób. Wszystko po to, aby dopingować piłkarzy.

Wszystko o trójmiejskich strefach kibica

Gdańska strefa zobacz na mapie Gdańska otwarta zostanie o godz. 15. Sam mecz rozpocznie się o godz. 20:45. Rozgrywane równocześnie spotkanie Rosja-Grecja (jeżeli wygramy z Czechami, to jego wynik nie będzie miał żadnego wpływu na nasz awans) zostanie pokazane na mniejszym telebimie, tuż po meczu Polaków.

Radzimy zaopatrzyć się w pelerynę przeciwdeszczową, bo wieczorem w Gdańsku może spaść deszcz... Ale czy odrobina wody przeszkadza prawdziwym kibicom? Zdecydowanie nie powinna!

Śledź szczegółową prognozę pogody

Zobacz także: tego nie możesz wnosić do stref kibica i na stadion.

Przed meczem z Rosją kibice również wierzyli w dobry wynik......i nie zawiedli się

piw

Miejsca

Opinie (544) ponad 20 zablokowanych

 • Ćwierćfinał z Niemcami w Gdańsku i koniec. (16)

  Z Czechami 2:1

  • 90 58

  • Jaki koniec???? (7)

   WYGRAMY WSZYSTKO!!!

   • 25 7

   • Za ile można kupić kartę paypass i jak doładować? (1)

    Czy w strefie kibica można doładować kartę paypass dowolną sumą?

    • 1 4

    • nie zyje kolejny general RP...mam jakies dziwne przeczucie ze duzo osob "odbiera" sobie zycie kiedy dookola milosc i zgoda...

     • 6 4

   • A teraz pora dzieci (4)

    wrócić do rzeczywistości. Koniec amoku.

    • 4 0

    • Tusk musi odejść!! (3)

     Gamoń jeden :S

     • 4 5

     • Kibicowałem Czechom bo lubię wygrywać (2)

      • 2 2

      • ZENEK Z KARTUZ TO ZWYKŁY KASZUB (1)

       • 1 0

       • hołota z trójmiejskich slamsów zwanych blokowiskami gdzie wyjeżdza na weekend?

        • 0 0

  • jaki koniec (2)

   kazdy to powie ze POLSKA zagra w KIJOWIE

   • 15 6

   • każdy czyli kto, ty? (1)

    • 8 10

    • nie! kazdy LEMING, bo tak powiedzial plemiel :)

     • 3 2

  • z Niemcami (1)

   lepiej nie, bo będzie trzeba pozamykać kaszubów... oni są zawsze za niemcami.
   Kaszubskie święta:
   1. krzciny
   2. Wielkanoc
   3. paczka z Niemiec

   • 5 17

   • wyjdź nazisto. powinni takich zamykac

    • 1 0

  • Faktycznie,

   koniec:-)

   • 3 1

  • hehe

   Tomaszewski miał i ma racje. Poza tym przegraliśmy bo nie zagrała Adamiakowa z reklamy Biedronki. Zróbcie jeszcze większe show 2 miechy przed mistrzostwami!!!!

   • 4 1

  • KURATORA do PZPN jak najszybciej!

   bo bedziemy w kółko przerabiac ten sam scenariusz!!! Teraz jest okazja to pozamiatać, szybko sie nie powtórzy. Polska piłka nozna skończyła się wczoraj. KOMPROMITACJA. Czy uda sie odbudowac wiarę i zaufanie kibiców?

   • 1 0

 • Śmieciarze (21)

  A o tym, że Ci kibice zaśmiecają całyu Gdańsk to się już nie mówi. Ech po co to całe Euro

  • 43 278

  • stary, nikt nie ma ochoty o tym gadac....

   • 19 9

  • Dziecinna radosc (1)

   No wiem, bo wazniejsza jest banda 22 biegajacych za pilka, jestem facetem i smieszy mnie to cale szalenstwo. Dorosnijcie ludzie.

   • 11 33

   • dziwny "facet" z ciebie

    jak nie lubisz i nie czujesz tej piłkarskiej atmosfery... I myślę że większość dorosła :)
    Dziś ZWYCIĘSTWO !!!

    • 13 10

  • zlikwidować też Jarmark Dominkański, Wielką Orkiestrę.... (2)

   nie wpuszczać latem turystów - zaśmiecają.... w podpisie widzę "sceptyk" ale dla mnie jesteś po prostu osłem

   • 29 6

   • brawo EURO... (1)

    a Ty dla mnie jestes baranem z bydła z długiej. Na Jarmarku Dominikańskim czy Wielkiej Orkiestrze nie ma bydła w postaci pseudo-kibiców... palancie

    • 2 3

    • Pseudokibice

     Siedź dalej debilu w tej swojej klitce i wlepiaj gały w tvn prostaku

     • 1 4

  • (3)

   Najlatwiej to krytykowac mnie. Gdzie jakiekolwiek argumenty?

   • 7 20

   • "Homo ludens" (1)

    Wystarczy? Jeśli nie, to "panem et circenses", zresztą poczytaj psychologii trochę. Ludzie muszą mieć trochę rozrywki. A sport to rywalizacja, namiastka wojny.

    • 9 8

    • Nie trafilas z przyslowiem i z miejscem ;)

     • 5 3

   • ...

    argumentów nie będą mieć, bo pewnie sami byli na Długiej śmiecili, rozbijali butelki i robili za bydło. ups, co za gafa: nie robili tylko już nim są:)))

    • 3 0

  • po to sa sluzby ktore pozniej sprzataja!!!

   Człowieku weź nie lamentuj. A po Love Parade widziales Berlin??? tam to bylo smieci, ale wieczorem armia sprzataczy i znow bylo czysto.

   • 18 1

  • Euro jest dla zabawy :)

   śmieci powinny być sprzątane na bieżąco przez ślużby utrzymania czystości- to chyba normalne

   • 17 2

  • narzekacze... (2)

   Zawsze się znajdą tzw. narzekacze. Możesz wziąć urlop i wyjechać, ale pewnie te komary będą dokuczać. Ech na takich nie ma rady.

   • 13 5

   • PYTANIE (1)

    Pełowski leming?

    • 2 12

    • Nie!!normalny człowiek,ty Pisowski wielki patryjoto.

     • 1 1

  • kaszuby cały rok nam Gdańsk zaśmiecają i to jest ok?

   • 6 9

  • Marudzisz jakbyś sprzątać musiał... Taka jest cena tej imprezy i koszt sprzątania jest w nią wliczony.

   • 8 1

  • gosciu a czy ty nigdy nie smiecisz?? zawsze papierki do kosza wrzucasz??

   • 4 0

  • Niedziela rano. Nadal jest brudno na starym mieście (1)

   Niedziela rano. Nadal jest brudno na starym mieście

   • 1 4

   • ...

    to idź i posprzątaj to co zostawiles...

    • 3 2

  • Wkurzające jest nie tyle to, że kupę śmieci pozostawiliśmy po sobie na Długim Targu, ale to, że wczoraj cały artykuł na tej stronie był poświęcony irlandzkim kibicom jako śmieciarzom. Zero obiektywizmu ze strony prasy. Polacy więcej nabałaganili, ale na tej stronie już pewnie na zawsze pozostanie opinia, że to Irlandczycy zdemolowali nam miasto. Przykro się robi. A potem dziwimy się, że zagraniczna prasa negatywnie nas opisuje, a nasza nie robi lepiej.

   Oczywiście zgodzę się, że śmieci są wliczone w koszta tej zabawy i nie ma co się nad tym rozczulać. Do poniedziałku będzie porządek, jak zwykle.

   • 1 1

 • cieszmy sie, poki mozemy, niedlugo znow beda podzialy, wojenka polsko polska i krzywe patrzenie na siebie, bieda i smrodek (4)

  • 123 15

  • jakie niedlugo ? :) (1)

   Wystarczy poczytac komentarze, zobaczyc co w mediach sie dzieje. Kibole sie bija przez kaczynskiego, albo tuska (zaleznie jaka opcja polityczna sie wypowiada), Euro jest wielkim sukcesem, albo najwieksza porazka (rowniez zalezy kogo zapytasz) .. itd, itp.
   Cale szczescie, ze na codzien nie jestem otoczony takimi ludzmi i jak mam tego dosc to wystarczy nie otwierac serwisu informacyjnych.

   • 19 2

   • Wyłączyć telewizor, odpuścić sobie internet, wyjść na miasto i się bawić - tam nie ma żadnych wojenek (: pozdrawiam

    • 0 0

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • Dużo gadać, nic nie robić, na co dzień kręcić lody, igrzyskami przesłonić codzienność, dalece od igrzysk odbiegającą. Takich sukcesów to ja nie chcę i nie kibicuję tym, którzy mi taki szwindel oferują.

   • 2 0

 • Polska (6)

  ...a już od godz. 20:30 - do samego rana : Polska !! Biało-Czerwoni !! z Czechami do przodu i dalej za ciosem ... aż do finału :)...

  • 48 14

  • No znawca i ekspert się odezwał, komentator, zaraz odśpiewaj hymn, I brygadę i Boże coś Polskę (pieśń pierwotnie dla cara Aleksa (4)

   ....czwarte mocarstwo, rzucanie kamieniami w Rosjan, uczcie się kibicować od Irlandczyków, Hiszpanów

   • 8 7

   • ? (1)

    zmień lekarza człowieku - twój cie okłamuje

    • 3 3

    • Opinia została zablokowana przez moderatora

   • (1)

    A potem będzie "nic się nie stało..."

    • 6 2

    • Patałachy

     No i co? Śpiewajcie "nic się nie stało" ci minusowali.

     • 6 1

  • zobacz jak bardzo się myliłeś naiwniaku...

   • 1 0

 • oj po meczu bedziecie sciagac te flagi z aut (17)

  • 75 106

  • (6)

   my nie będziemy ściągać, a Ty dalej zostaniesz osłem.

   • 23 16

   • sciagniesz i to szybciutko zeby nikt nie widzial hahaha (5)

    • 15 15

    • Oooooo.... (2)

     ...ktoś zazdrości, bo nie ma auta!!!

     • 12 11

     • (1)

      Nie chodzi o to czy ma auto czy nie ma,oraz czy ma te wiesniacke skarpety na lusterkach czy tez z flaga jezdzi. Mecz przegramy jak nic.Chlopaki za duzo graja w reklamach i to jest ich priorytet bo z tego maja kase :) I to BEZ WYSILKU:)

      • 19 9

      • Sciagamy skarpety i flagi z aut !! :):)
       Polska nie zaskoczyla,gralismy jak zwykle slabo :)

       • 15 3

    • (1)

     Bujaj sie losiu jeden nic sciagac nie bedziemy

     • 4 1

     • Sciagniesz sciagniesz :)

      • 1 6

  • (4)

   ci co mają flagi na autach to w większości nie wiedzą o meczu

   • 11 10

   • (3)

    Bo to miesieczni patrioci ze skarpetami na lusterkach :):):)

    • 14 6

    • ale (2)

     ALE PATRIOCI A TY B.....NIE

     • 4 5

     • Zupelnie nie zrozumielismy co napisales :)

      • 7 1

     • byłeś już nieźle najeban*

      • 2 0

  • chyba cie pogielo (1)

   mam dwie flagi i dwie jak to niektorzy mowia skarpetki i nie zamierzam ich zdjac nawet teraz po przegranej bo ciesze sie ze euro jest u nas i niech sobie te flagi sa az do konca mistrzostw. prawdziwy kibic dopinguje wszystkim to ze Polacy odpadli wcale dla mnie nie oznacza konca, mam innych ,,pupili,, na oku do kibicowania Hiszpanow i Niemcow

   • 8 2

   • To ze polacy odpadli oznacza juz koniec.Coz z tego ze masz innych 'pupili' jak liczyles na polske.Teraz juz glupio sie wycofac.A skarpety z auta sciagniesz juz niedlugo miesieczny patrioto :)

    • 0 2

  • FLAGA ZOSTAJE DO KOŃCA EURO IRLANDCZYCY SĄ DUMNI Z NARODU MIMO PORAŻKI O TO CHODZI

   NIE PODWIJAĆ OGON JAK COŚ NIE TAK!!!!!!!!!!!!!!!!

   • 4 1

  • Bądźmy dumni, wkońcu jestesmy również gospodarzami euro 2012.To ze dla nas juz się "skonczyło" wcale nie znaczy ze mamy juz to wszystko olać.Do końca powinnismy miec auta "ubrane" w barwy narodowe.A kibicować mozna nadal innym ;-)

   • 1 0

  • oj, popierdółka z ciebie

   i to jeszcze przed meczem

   • 0 0

 • Polska! (2)

  • 33 8

  • ale mam za to pocieszenie (1)

   że ruscy nie weszli do ćwierćfinału hahahahahahhaha

   • 4 1

   • A co to za pocieszenie :/ Grecy farciarze nas wydymali, to jest podwójna porażka naszej drużyny.

    • 1 0

 • taaaaaak/ (2)

  POLSKA MISTRZEM POLSKI

  • 67 12

  • dobre ;)

   • 7 0

  • cieniasy

   polska to kalectwo o d*pe rozbic

   • 0 2

 • Już przygodotwany na mecz. Jedzenie gotowe (8)

  w lodówce 8 piw oraz w zamrażalniku 0,5 wódeczki aby poświętować do rana po zwycięstwie.

  • 41 16

  • 0,5 - przygotowany?? (1)

   chłopczyku...

   • 6 13

   • typowa odpowiedź polskiego pijaczka.

    • 4 1

  • z 0,5 l. świętować do rana???

   hahahahahaaaaa.......

   • 11 7

  • Krata browarków , 3.0l na Czterech i 5 Komedii : ) (1)

   POLSKA 2:1 CZECHY .

   • 2 6

   • POLSKA 2:1 CZECHY

    i jak dziś się czujemy rzeczywistość bywa brutalna najsłabsza drużyna w grupie to kto ... POLSKA

    • 0 0

  • to widze swietujemy na smutno

   samemu, a nie lepiej sie gdzies wybrac????

   • 3 0

  • (1)

   chłopie... to do dobranocki ci nie starczy

   • 1 1

   • Chleja te borwary a pozniej narzekaja ze baby ich olewaja bo chlopaki maja smietniki jak arbuzy :):):)

    • 7 1

 • (7)

  Wie ktoś o której trzeba być przy strefie w gdańsku aby zdążyć wejść ? Godzinę przed meczem wystarczy ?

  • 12 8

  • Ja idę na strefę kibica o 18. (1)

   Na godzinę przed nie będzie miejsc.

   • 7 3

   • Spokojnie, miejsca znajdą się dla każdego :)

    Strefa kibica jest poszerzona do 40 tysięcy no ale ciut wcześniej wypada być, żeby dobrą miejscówkę zajęć :)

    • 7 2

  • a ja nie idę w ogóle, bo po co.. (2)

   w domu lepiej widać w tv, a tak w ścisku i tłoku, ludzie deptający po nogach, w spoconych koszulkach niezmienianych od tygodnia, z pod pach śmierdzi, rozcieńczane wodą piwo, tania kiełbasa 90 % tłuszczu, bekający i pierdzący.

   • 17 12

   • I słusznie!!! (1)

    janusze nam nie potrzebni!!!! tylko atmosfere bys spier#$%ł.....

    • 8 5

    • Jaką atmosferę, kibic się znalazł kur...w d*p...rąb...mać

     ..,kibicujesz jak wygrywamy, wtedy stajesz na baczność i kilka razy w trakcie meczu wyjesz mazura dąbrowskiego i I brygadę, a jak dostajemy bramę to gadasz i filozofujesz,że patałachy i dziady i Smuda źle ustawił. Zobaczymy czy będziesz kibicował jak nie wyjdą z grupy uczcie się kibicować od Irlandczyków, Hiszpanów

     • 12 1

  • pada deszcz, będzie pusto

   • 4 0

  • mozesz wejść nawet w trakcie meczu, tylko wtedy będzię cięzko dopchać się aby zobaczyc coś na telebimie

   • 0 0

 • Coś mi mówi że polacy mogą być zbyt słabi żeby wygrać z czechami... (11)

  • 51 67

  • nie trać nadziei jako i ja nie tracę, że PO skona (5)

   • 15 17

   • Musisz wszędzie politykować? (4)

    Niedobrze już się robi. Ja też widzę niedociągnięcia, ale kurde, mówimy o sporcie!!!

    • 13 8

    • (2)

     O sporcie...ale jakim kosztem:) Spojrz na ceny w sklepach,na stacjach paliw...dlaczego tak galopuja? Slucham ?:)

     • 7 5

     • (1)

      Bo wszystko kosztuje tyle, ile można za to dostać. Zwykła ekonomia

      • 0 4

      • Ale zes palnal :):):) Z choinki sie urwales?
       Slowo Ekonomia nijak ma sie w tym panstwie.

       • 1 0

    • Nie dziw się PIS i jego zwolennicy tak mają...

     • 3 7

  • ale słyszysz głosy? (1)

   czy co?

   • 2 2

   • Masz swoje głosy. DREWNIAKI zasrane.

    • 2 1

  • a mi nic tak nie mówi... (2)

   dziwne

   • 2 2

   • a teraz co słyszysz? (1)

    • 2 1

    • nadal nie

     ale nie przejmuję się takimi jak Ty

     • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane